• Angular
  • PHP
  • Symfony

Senior Fullstack Developer (PHP + Angular) with German

Fullstack

SALARY

  • 120 - 130 PLN/h Before Tax (B2B)
  • 14 000 - 15 500 PLN Gross (Employment Contract)

LOCATION

  • Fully remote or Wrocław office

Stanowisko: Senior Fullstack Developer (PHP + Angular) z znajomością języka niemieckiego
Lokalizacja: Dowolna (praca zdalna)

Opis projektu:
Aktualnie poszukujemy doświadczonego Senior Fullstack Developera z zaawansowaną znajomością języka niemieckiego, który dołączy do istniejącego zespołu realizującego projekt dla naszego niemieckiego Klienta z branży e-commerce. Projekt koncentruje się na rozwoju oprogramowania open source dla konfiguratora produktów, oferującego szeroki zakres funkcji, takich jak wizualizacja 3D produktów, definiowanie reguł dotyczących zależności między krokami konfiguracji oraz bezpośrednia kalkulacja cen podczas procesu konfiguracji. Aplikacja jest zsynchronizowana z Shopware, co umożliwia bezpośrednie dodawanie konfiguracji do koszyka i opłacanie ich. W skład zespołu wchodzą: Scrum Master, Project Owner, Tech Lead oraz 4 programistów (senior/mid/junior).

Uwaga: poszukujemy w wymiarze 0,5 etatu (z możliwością rozszerzenia na cały w późniejszym czasie), jesteśmy również otwarci na freelancing

Główne zadania:

  • Implementacja funkcji dla konkretnych klientów (60%)
  • Naprawa błędów (bugfix) (10%)
  • Rozwój funkcji globalnych dla wszystkich klientów (30%)

Tech stack:
Frontend:

  • Angular 14
  • NgRX (Redux)
  • Three.js
  • Fabric.js
  • NodeJs

Backend:

  • PHP
  • Symfony 5
  • Domain Driven Design
  • Clean Code
  • CQRS

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w PHP (min. 5 lat – senior)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2/C1)
  • Zaawansowana znajomość frameworka Angular
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dbałość o jakość kodu i stosowanie najlepszych praktyk programistycznych
  • Doświadczenie w pracy z Symfony (lub podobnym frameworkiem PHP)
  • Znajomość clean code oraz wzorców projektowych, takich jak Domain Driven Design i CQRS

Mile widziane:

  • Doświadczenie z systemami opartymi na wtyczkach, takimi jak Shopware, WordPress, Typo3
  • Doświadczenie z klasycznymi hostingami PHP (nie w chmurze)
  • Znajomość Git/Github

What will happen when you apply?

  1. 1
    (phone call)

    HR Call

    Short conversation with Recruiter, perfect opportunity to get to know each other and talk about cooperation. We’ll also check your foreign language skills.
  2. 2
    (online)

    Hiring Manager
+ Tech Verification

    We invite you to Hiring Manager Interview and technical conversation with our developer to check your tech skills and talk more about the project.
  3. 3
    (online)

    Meeting with the client

    At this point you can speak directly with a client and get all the information you need at source.
  4. 4

    Decision & Contract

    Welcome on VM.PL board! Here begins your great adventure :)
Start to work

Meet your recruiter

Martyna Ostrowska

IT Recruiter

SALARY

LOCATION

Apply for Senior Fullstack Developer (PHP + Angular) with German

    Information on personal data processing