Lubimy rozmawiać

Rafał, jak sugeruje nazwa jego stanowiska, dba o dostarczanie naszym klientom najlepszych możliwych usług, wspierając ich przy tym w osiąganiu sukcesów. Uwielbia języki obce - w tym momencie pilnie uczy się języka niemieckiego. W wolnym czasie lubi śpiewać, grać na gitarze, wspinać się po górach oraz chodzić do sauny.

Rafał Guzik

Customer Success Manager
(+48) 697 177 777
rafal.guzik@vm.pl
Języki: polski, angielski, niemiecki

Od 2009 roku Michał odpowiada za obsługę klienta oraz sprzedaż. Rozpoznawanie i zaspokajanie potrzeb klienta to jego główny cel. Project Manager i Business Development Manager pasjonujący się produktywnością i znajdowaniem nowych rozwiązań. Optymalizuje nawet proces parzenia kawy.

Michał Ratyński

Kierownik Projektu // Menedżer ds. Rozwoju
(+48) 500 278 829
michal.ratynski@vm.pl
Języki: polski, angielski, niemieckiZARZĄD

Łukasz jest odpowiedzialny za konsekwentne realizowanie strategii firmy polegającej na wytwarzaniu dobrej jakości oprogramowania respektując wartości agilowe. Partnerstwo, otwartość na rozmowę i feedback, przejrzystość, transparencja - to najbardziej ceni u swoich pracowników i partnerów.

Łukasz Borzęcki

Prezes Zarządu // Dyrektor Działu Rozwoju Oprogramowania
(+48) 697 070 848
lukasz.borzecki@vm.pl
Języki: polski, angielski

Odpowiada w firmie za sprzedaż i kontakt z kluczowymi klientami. Posiada cenne doświadczenie zdobyte na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach takich jak: Wolters Kluwer, Sanoma Group, VNR Verlag für Deutsche Wirtschaft.

Jakub Orczyk

Członek Zarządu // Dyrektor Sprzedaży
(+48) 660 725 994
jakub.orczyk@vm.pl
Języki: polski, angielski, niemiecki

Z firmą związany od początku jej istnienia. Obecnie jest odpowiedzialny za formalno-prawną stronę działalności spółki. Zajmuję się także zamówieniami publicznymi i finansami. Najbardziej ceni porządek i bezpieczeństwo.

Waldemar Żygadło

Członek Zarządu // Dyrektor Finansowy
(+48) 697 070 682
waldemar.zygadlo@vm.pl
Języki: polski, angielski, niemiecki

REKRUTACJA

ADMINISTRACJA

Stara się niestandardowo podchodzić do wszystkiego związanego z rekrutacją i Employer Brandingiem. Ekstrawertyczka, marząca o uratowaniu świata. Uwielbia główkować nad nowymi sposobami na przyciągnięcie jak najlepszych ludzi do firmy i dbać o to, aby czuli się tam dobrze. Zakochana w technologii i magii – co w rzeczywistości wydaje się jej czasem jednym i tym samym. Oprócz tego jest prawdziwą fanką rocka. Czasami zdarza się jej nawet głośno zaśpiewać na scenie!

Anna Svetozarov

IT Recruitment Manager
(+48) 783 783 202
anna.svetozarov@vm.pl
Języki: polski, angielski, niemiecki, macedoński, serbski

Yevhen to entuzjasta, zawsze gotowy na nowe wyzwania i odrobinę szaleństwa. Zachęcony do działań na rzecz sukcesu firmy, nigdy się nie cofa. Jego główne obowiązki w Rekrutacji Technicznej to: znalezienie odpowiedniej osoby w odpowiednim momencie na odpowiednie stanowisko.Oprócz tego ściśle współpracuje zarówno z klientami, jak I kandydatami. Identyfikując ich potrzeby stara się usilnie usatysfakcjonować obie strony. W wolnym czasie lubi chodzić na siłownię oraz uczyć się nowych umiejętności i języków (ostatnio aktywnie rozpoczął naukę języka niemieckiego).

Yеvhеn Sadovskyі

Specjalista ds. rekrutacji IT
(+48) 537 703 613
yevhen.sadovskyi@vm.pl
Języki: ukraiński, rosyjski, angielski, francuski

Posiada doświadczenie jako redaktor oraz jako project manager w projektach wydawniczych i informatycznych m.in. dla Pearson, Macmilann, LektorKlett, Sanoma Group. Obecnie w vm.pl jest bardzo zajętą kierowniczką biura. Poza tym zafascynowana agilowym podejściem do projektów oraz... życia. Miłośniczka książek i jazdy na rowerze. Mówi po angielsku i po polsku.

Małgorzata Kolaczek

Administracja // Asystentka zarządu
(+48) 71 341 76 40
malgorzata.kolaczek@vm.pl
Języki: polski, angielski

Wrocław

vm.pl sp. z o.o.
ul. Kościuszki 82
50-441 Wrocław
(+48) 71 341 76 40
office@vm.pl
www.vm.pl

Lublin

vm.pl sp. z o.o. ul. 1 Maja 13 20-410 Lublin 81 534 26 66

Kontakt

Członek:

ICT & Digital Business Association Berlin & Brandenburg
Wrocław vm.pl sp. z o.o. ul. Kościuszki 82 50-441 Wrocław +48 71 341 76 40 office@vm.pl www.vm.pl
Lublin vm.pl sp. z o.o. ul. 1 Maja 13 20-410 Lublin 81 534 26 66