VM.PL

Dlaczego Team Outsourcing z nami?

Dedykowany zespół specjalistów

Dedykowany zespół specjalistów

Do realizacji projektu zapewnimy Ci zespół najlepszych możliwych developerów (umiejętności techniczne, doświadczenie, znajomość języka) spełniających wymagania projektu.

Nie musisz się martwić o dobór zespołu – my zajmiemy się znalezieniem najlepszych możliwych osób.

Elastyczność

Elastyczność

Podejmując współpracę z nami zapewniamy Ci pełną elastyczność – jesteśmy w stanie zapewnić Ci tylu programistów, ilu potrzebujesz. Mogą oni pracować dla Ciebie tak długo, jak trzeba.

Dzięki temu rozwiązaniu znacznie zwiększysz capacity realizacji swoich projektów.

Częsta lokalna obecność

Częsta lokalna obecność

Nasz model pracy opiera się przede wszystkim na częstych wizytach w biurze klienta. Dzięki temu nasz team ma możliwość lepiej wdrożyć się w projekt  poznać jego architekturę, a także poznać się z Twoim zespołem.

Takie rozwiązanie gwarantuje pomyślny przebieg projektu i jego efektywniejsze rezultaty.

Nasz model działania

To w jaki sposób pracujemy zależy od danego projektu i indywidualnych potrzeb klienta. Oto jak standardowo wygląda nasza współpraca z partnerami oparta na modelu Nearshoring. Chociaż nie są to ścisłe reguły postępowania, bardzo lubimy pracować zgodnie z tymi zasadami.

1. Przed rozpoczęciem

1. Przed rozpoczęciem

01

Rozpoznanie potrzeb i specyfikacji projektu


Na początku ustalimy z Tobą w jaki sposób chcesz z nami pracować i które z technik chciałbyś u siebie wdrożyć.

Następnie będziemy starali się jak najlepiej poznać Twoją firmę, członków zespołu oraz sam projekt – wszelkie zależności oraz architekturę i Twoje oczekiwania.
02

Proces budowania teamu


Przed rozpoczęciem projektu będziesz miał możliwość poznania, kto będzie z Tobą pracował.

Proces budowania przez nas teamu do Twojego projektu trwa średnio od 2 do 4 miesięcy (w zależności od tego jak dużo osób jest potrzebnych). Taki okres daje nam możliwość dokładnej analizy rynku.

Podczas całego procesu koncentrujemy się na sprawdzeniu umiejętności kandydatów, zarówno twardych, jak i miękkich. Dzięki naszym metodom możesz mieć pewność, że do pracy przy Twoim projekcie znajdziemy najlepiej dopasowane do wymagań i specyfiki projektu specjalistów.
03

Planowanie prac


Po okresie wdrożenia planujemy z klientem, które z wymienionych elementów, w jakiej kolejności oraz kiedy chciałby u siebie wprowadzić

Jeśli jest taka potrzeba możemy również pomóc we wdrożeniu oraz przeszkoleniu pracowników.

2. Właściwy przebieg pracy nad projektem

01
Wspólne rozpoczęcie projektu

Wspólne rozpoczęcie projektu

Na czas rozpoczęcia projektu jesteśmy obecni w Twoim biurze. Naszym celem jest osobiste przedstawienie Ci zespołu oraz zapoznanie się z pozostałymi osobami pracującymi nad projektem.

Podczas wizyty nasi programiści zapoznają się również dokładnie ze specyfikacją i dokumentacją projektu.

02
Przepływ prac

Przepływ prac

Nasz typowy przepływ pracy jest przejrzysty. Nasz zespół pracuje nad wszystkimi zadaniami korzystając z Jira lub innego oprogramowania.

Używamy też Git, więc każda linia kodu może zostać przejrzana przez klienta. Code review jest częstą praktyką stosowaną wśród naszego zespołu. W celu wsparcia realizacji projektu możemy również zapewnić Ci Product Ownera.

03
Stała komunikacja

Stała komunikacja

W celu aktualizacji statusu projektu każdego dnia odbywają się rozmowy (daily calls) z Twoim zespołem. Z reguły komunikujemy się przez Skype, Hangouts lub inny komunikator.

Naszą praktyką jest udostępnienie całemu naszemu zespołowi sali ze stałym łączem wideo.

04
Regularne spotkania

Regularne spotkania

Wiemy jak ważne we współpracy są bezpośrednie relacje, dlatego już na początku przygotowujemy stały harmonogram wizyt naszego zespołu w Twoim biurze.

Planujemy regularne spotkania przynajmniej raz w miesiącu (zwykle podczas sesji planowania), dzięki czemu praca będzie przebiegać stabilnie i efektywnie.

05
Wizyty na żądanie

Wizyty na żądanie

Zdajemy sobie sprawę, że czasami zdalne rozwiązanie problemu nie jest możliwe. W takim przypadku jesteśmy gotowi natychmiast odwiedzić Cię w Twojej siedzibie.

Jesteśmy również otwarci na wizyty w naszym biurze – nasi partnerzy zawsze są mile u nas widziani!

06
Zapewnienie Customer Success Managera

Zapewnienie Customer Success Managera

Podczas trwania projektu będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie, dzieląc swoją nabytą przy pracy z dziesiątkami innych klientów wiedzą.

Stałe wsparcie zapewni Ci nasz wykwalifikowany Customer Success Manager, który odpowiada za to, aby współpraca między nami była jak najbardziej udana.

<p>Oczywiście każdy projekt wymaga nieco innego podejścia, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na dyskusje i ewentualne zmiany w powyższym modelu działań.</p>

<p>Najbardziej zależy nam na długotrwałej współpracy i dołożymy wszelkich starań aby sprawdzony zespół pracował z Tobą w niezmienionym kształcie przez wiele lat.</p>

Oczywiście każdy projekt wymaga nieco innego podejścia, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na dyskusje i ewentualne zmiany w powyższym modelu działań.

Najbardziej zależy nam na długotrwałej współpracy i dołożymy wszelkich starań aby sprawdzony zespół pracował z Tobą w niezmienionym kształcie przez wiele lat.

Nasze praktyki

Nasze praktyki

Wsparcie w rozwoju projektu


Najważniejsza dla nas jest stabilność projektu i systemu, który rozwijamy.

Jeśli wiemy, że nie jest ona zagrożona, nasi wykwalifikowani specjaliści IT chętnie pomogą Ci również w wyborze i procesie wdrożenia nowych technologii w projekcie.

Wysoka jakość kodu


To co cechuje nasze podejście do pracy to wyjątkowa dbałość o jakość kodu.

Zawsze zwracamy szczególną uwagę na tworzenie testów automatycznych oraz zatrudniamy specjalistów Quality Assurance w naszych zespołach Scrumowych.

Wygodny model płatności


Pracujemy z naszymi partnerami w oparciu o najwygodniejszy i najbardziej elastyczny model płatności Time & Material.

Płacisz tylko za faktycznie przepracowane godziny. My pokrywamy koszty urlopów i nieobecności naszych pracowników.

Długotrwała współpraca


Naszym celem jest zawsze rozwijanie wieloletniej współpracy z naszymi partnerami.

Dzięki takiemu podejściu możemy zbudować dobre, oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z klientem, co z kolei pozytywnie wpływa na przebieg i efektywność pracy nad projektami.

Wieloletnie doświadczenie

W ostatnich latach swojej działalności szczególnie mocno koncentrowaliśmy się na Team Outsourcingu na rynku europejskim (przede wszystkim niemieckim).

Na przestrzeni lat z powodzeniem pomogliśmy za pośrednictwem naszych zespołów rozwinąć projekty IT klientów z różnorodnych branż np.:

Branża
Klienci
01

Edukacja

/ Systemy diagnostyczne, digitalizacja podręczników
02

Automotive

/ Oprogramowanie do zarządzania flotą pojazdów
03

Półprzewodniki

/ Systemy do optymalizacji / zarządzania produkcją / precyzyjnych pomiarów półprzewodników
04

Opieka zdrowotna

05

R&D

06

Przemysł budowlany

07

IT Services & Consulting

08

Fintech

/ Branża finansowa

Dotychczasowe sukcesy i duża efektywność we współpracy z klientami w modelu Team Outsourcing pozwalają nam dynamicznie się rozwijać.

Największą satysfakcję przynosi nam jednak coraz większa liczba pozytywnych recenzji od naszych partnerów, którzy są zadowoleni z pracy z nami w oparciu o te zasady.

Dev Team matters

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!