VM.PL

5 na 5 gwiazdek. Kolejny pozytywny feedback, którym chcemy się podzielić.

/ 25.02.2022
Recenzje

O naszym kliencie


Perola GmbH to importer, dystrybutor i hurtownik wysokiej jakości napojów alkoholowych. Działają od 2010 roku, a ich rynek pierwotny to Niemcy.
 

Nasze zadanie


Z klientem mieliśmy okazję współpracować już przy innym projekcie. Okazało się, że jakość naszej pracy była bardzo zadowalająca. Zdobyliśmy uznanie klienta, który zdecydował się ponownie nam zaufać. Kolejnym wyzwaniem, przed którym stanęliśmy, było stworzenie interfejsu EDI w celu zautomatyzowania odbioru i przetwarzania zamówień od większych klientów.

Po analizie specyfikacji wymogów oprogramowania, pracując zespołowo, udało nam się stworzyć architekturę oprogramowania, która spełniała wszystkie wymagania. Rozwiązanie zostało ocenione bardzo wysoko, funkcjonowało dobrze i było elastyczne. Ponadto według klienta znacząco ułatwiło codzienną pracę zespołowi obsługi klienta Peroli.
 

Jak zasłużyliśmy na 5 gwiazdek?


Jesteśmy dumni słysząc, że mamy świetnie wyszkolony zespół i podczas pracy stosujemy skuteczne metody. Zależy nam też na dobrej i szczerej komunikacji, dlatego cieszymy się, że klientowi pracowało się z nami tak przyjemnie. 

“Komunikacja była bardzo sprawna, charakterystyczna była bezpośrednia wymiana zdań i dyskusja na temat możliwych rozwiązań. To sprawiło, że projekt bardzo szybko szedł do przodu.”

Szybkie postępy w realizacji projektu, to nie wszystko. Efekty naszej pracy zostały ocenione bardzo wysoko i jakościowo były bez zarzutu. Dodatkowo udało nam się zaskoczyć naszego klienta. Zostało zauważone, że szukamy rozwiązań, które w wielu przypadkach są lepsze niż to, co zostało określone na początku w wymaganiach klienta. To dla nas bardzo ważny komplement!

“Są profesjonalnym i kompetentnym zespołem, a jednocześnie pracują w bardzo praktycznym i swobodnym stylu. To sprawia, że współpraca z nimi jest bezproblemowa (…)”.
 

W oczekiwaniu na kolejne zadania


Zadowolenie klienta i dobre efekty, to coś, co nas napędza.
"Dzięki ich sugestiom byliśmy w stanie osiągnąć lepsze efekty niż się spodziewaliśmy.”
Wyczekujemy kolejnych okazji do współpracy i jesteśmy wdzięczni za tak dokładną ocenę naszego działania. Dziękujemy!

Całą recenzję można przeczytać tutaj:
https://clutch.co/profile/vmpl-software-house#review-1843856

Modele współpracy

Modele współpracy

We współpracy z klientami opieramy się na modelu Nearshoring, gdzie łączymy częstą naszą obecność z regularną komunikacją w języku wiodącym projektu.

Nasi specjaliści mogą dołączyć do Twojego zespołu, aby wesprzeć go w realizacji zadań lub też mogą podjąć się zlecenia kompleksowego projektu.

Zobacz modele współpracy

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!