VM.PL
/ 05.01.2023
Stowarzyszenia

Dołączyliśmy do BITMi!

Od stycznia 2023 roku jesteśmy dumnym członkiem kolejnego klastra technologicznego w regionie krajów niemieckojęzycznych. VM.PL dołączyło do organizacji Bundesverband IT-Mittelstand e. V.!
Czytaj więcej
/ 25.01.2021
Stowarzyszenia

Dołączamy do austriackiego IT-Cluster

Nowy Rok, nowe wyzwania! Właśnie zostaliśmy oficjalnym członkiem kolejnego clustra technologicznego z krajów niemieckojęzycznych. W grudniu 2020 dołączyliśmy do IT-Cluster (ITC) z Austrii, należącego do agencji Business Upper Austria -OÖ Wirtschaftsagentur GmbH. ​
Czytaj więcej
/ 17.04.2019
Stowarzyszenia

Rok pełen wyzwań w IT Corner − członkostwo w Zarządzie

Minął już rok, odkąd Łukasz Borzęcki – prezes naszej firmy, został członkiem zarządu ITCorner.
Czytaj więcej
/ 08.01.2019
Stowarzyszenia

Dołączamy do SIBB!

VM.PL nigdy się nie zatrzymuje! Z radością informujemy, że właśnie zostaliśmy oficjalnie członkiem SIBB – niemieckiego stowarzyszenia przedsiębiorstw i organizacji z branży IT w Berlinie i Brandenburgii.
Czytaj więcej
Technologie

Technologie

Zawsze dobieramy odpowiednią technologię do projektu z biznesowego punktu widzenia. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim indywidualne wymagania i potrzeby klienta.

Sprawdź w jakich językach programowania się specjalizujemy.

Zobacz nasze technologie

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk
Loading...

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!