VM.PL

Co, gdzie, kiedy, jak i dlaczego wykorzystywać User Experience? – kolejny webinar z naszym udziałem

/ 21.07.2020
Aktualności

W maju zorganizowaliśmy kolejny meetup online, tym razem z krakowską firmą EDISONDA. Wspólnie z prelegentką Katarzyną Spytkowską szukaliśmy odpowiedzi gdzie, kiedy i w jakich kontekstach dbałość o UX szczególnie się przydaje oraz jakie korzyści zapewnia on w każdym obszarze firmowej rzeczywistości. Dowiedzieliśmy się jaką wartość wnosi User Experience w biznesowym, jak i codziennym życiu.

Temat okazał się być bardzo nośny, a sam meetup spotkał się z rekordowym zainteresowaniem – oglądało nas prawie 200 osób! Cieszymy się, że nasze webinary przyciągają coraz więcej uczestników i mamy nadzieję, że na kolejnych wydarzeniach spotkamy się z równie dużym (lub nawet większym!) odbiorem. Wszystkich tych, którym nie udało się do nas dołączyć zachęcamy do obejrzenia nagrania z wydarzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=QoxGC7WhoIE

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!