VM.PL
/ 07.01.2021
Z życia firmy

Łączymy siły z PCG Academia!

Od jakiegoś czasu współpracujemy z PCG Academia nad nowym projektem o nazwie VM.PL Academic Software. PCG Academia specjalizuje się w rozwijaniu usług IT dla uczelni.
Czytaj więcej
/ 20.10.2020
Z życia firmy

Poznaj VM.PL – rozmowa z Customer Success Managerem

W ostatnich miesiącach nagraliśmy serię filmów z naszymi pracownikami, po to, aby dać się światu lepiej poznać. Naszym celem jest pokazanie się od trochę innej strony, tej bardziej ludzkiej.
Czytaj więcej
/ 16.07.2019
Z życia firmy

Nowy film o VM.PL

Przez ostatni miesiąc nasi pracownicy i członkowie zarządu pracowali wspólnie ze studiem filmowym Camera-S nad nowym projektem. Rezultatem naszej współpracy jest nowy film biznesowy o naszej firmie.
Czytaj więcej
/ 21.08.2018
Z życia firmy

Otwieramy oddział w Lublinie!

Po kilkudziesięciu latach swojego istnienia, właśnie zrobiliśmy kolejny duży krok do przodu, oficjalnie otwierając nowy oddział po drugiej stronie kraju, w centrum Lublina.
Czytaj więcej
Technologie

Technologie

Zawsze dobieramy odpowiednią technologię do projektu z biznesowego punktu widzenia. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim indywidualne wymagania i potrzeby klienta.

Sprawdź w jakich językach programowania się specjalizujemy.

Zobacz nasze technologie

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk
Loading...

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!