VM.PL

Dołączamy do SIBB!

/ 08.01.2019
Aktualności
VM.PL nigdy się nie zatrzymuje!

Z radością informujemy, że właśnie zostaliśmy oficjalnie członkiem SIBB, niemieckiego stowarzyszenia przedsiębiorstw i organizacji z branży IT w Berlinie i Brandenburgii. Główna misja SIBB to budowanie sieci współpracy pomiędzy firmami, wymiana informacji oraz transfer wiedzy i technologii.

Działania stowarzyszenia są nam dobrze znane, ponieważ już od dłuższego czasu (2 lata) braliśmy czynny udział w różnych jego aktywnościach. Oficjalne członkowsko pozwoli nam zacieśnić współpracę z klientami na niemieckim rynku z tego regionu, a także pozyskać i rozwijać nowe projekty.

Dołączenie do SIBB pokazuje przede wszystkim to, że rynek niemiecki ma dla nas kluczowe znaczenie. W przyszłości chcielibyśmy nadal skupiać na nim swoje działania – rozwijać współpracę zarówno z obecnymi klientami, jak i zdobywać nowych. Nie mamy wątpliwości, że stowarzyszenie będzie aktywnie wspierać nas w naszych zamierzeniach, a samo członkostwo poprawi nasz wizerunek wiarygodnego partnera na rynku niemieckim.

Optymistycznie patrzymy na Nowy Rok i niecierpliwie czekamy na nowe wyzwania!

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!