VM.PL

Dostaliśmy od ergosoft 5 gwiazdek za jakość naszego oprogramowania

/ 17.06.2023
Recenzje

O kliencie

Firma ergosoft z siedzibą w Mannheim od 24 lat tworzy rozwiązania programowe dla praktyk psychoterapeutycznych. Ich produkty ułatwiają pracę tysiącom psychoterapeutów i instytucjom w Niemczech.

Jak pomogliśmy osiągnąć Klientowi wysoką jakość oprogramowania?

Celami klienta przy zatrudnianiu zespołu VM.PL były przede wszystkim chęć poszerzenia możliwości rozwojowych oraz uzupełnienie luki w umiejętnościach technologicznych oraz językach programowania. Klient zdecydował się na współpracę z nami z kilku powodów:

  • lokalizacja – jesteśmy w bliskiej odległości od siedziby klienta
  • dopasowanie kulturowe naszych firm
  • dobry stosunek jakości do ceny
  • wspólne wartości – dobre zrozumienie i ustalenie wspólnych celów

 

Zadanie, które otrzymaliśmy, to przetworzenie technologii oprogramowania podstawowego produktu klienta, w tym refaktoryzacja kodu. W trakcie tego procesu mieliśmy również za zadanie wprowadzić potrzebne zmiany i zmodernizować aplikację w zakresie UX. Projekt dopasowany do potrzeb odbiorców stał się bardziej przyjazny w użytkowaniu.

Więcej szczegółów na temat przebiegu projektu opisaliśmy w case study.

Efekty współpracy

'From the beginning, the developers at VM.PL, as well as the project managers, were able to convince us of their flexibility. We always had an overview of costs and timelines. Deadlines were always met.'

Efekty współpracy z klientem dotyczą czterech kategorii: harmonogramu, jakościkosztów i wskaźnika NPS, czyli Net Promoter Score. Tutaj klient deklaruje jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci naszą firmę i usługi. W każdej z tych kategorii otrzymaliśmy minimum 4 punkty, co daje bardzo dobry wynik. Równocześnie wiemy, nad czym możemy jeszcze popracować, aby podczas kolejnej okazji do współpracy klienci byli w pełni zadowoleni.

Cieszymy się, że klient docenił jakość naszych usług i rozwiązań dając nam maksymalną liczbę punktów. Według ergosoft na wyróżnienie zasługuje kultura naszej organizacji przejawiająca się w otwartości i szacunku dla każdego pracownika oraz międzynarodowy charakter współpracy.

'In addition to their technological capabilities, we were impressed by the open corporate culture and internationality.'

Wiemy też, że klient z chęcią poleci nas innym! To dla nas szczególnie ważne, ponieważ pozytywne opinie i wysoki wskaźnik NPS sprawiają, że możemy podejmować kolejne współprace i wspierać klientów.

Co mówią o nas klienci

Zadowolenie klientów, którzy powierzyli nam swoje projekty jest dla nas bardzo ważne i napędza nas do działania. Cieszymy się, że współpraca z ergosoft przebiega dobrze i odpowiada oczekiwaniom firmy. Nieustannie pracujemy nad projektem i rozwojem jak najlepszej jakości oprogramowanie.

Dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii i wystawienie nam oceny – to dla nas bardzo cenny feedback! Oprócz opinii w serwisie Clutch firma ergosoft zgodziła się również, aby opowiedzieć o naszej współpracy w krótkim wideo. Zachęcamy do obejrzenia!

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!