VM.PL

How to build your microservice for 0 downtime deployment on k8s?

/ 19.10.2018
Meetupy
To już kolejny w tym roku meetup organizowany przez VM.PL!

Tym razem zaprosiliśmy gwiazdę specjalną - Wojtka Barczyńskiego, trenera, wykładowcę WSB Wrocław/ALK Warszawa, Lead Tech Developer w SMACC, który odkryje przed nami dlaczego k8s jest jego ulubioną bronią.

Wojtek będzie opowiadał o mikroserwisach i ich powiązaniu z Kubernetes. Na spotkaniu dowiecie się m.in. jak rozpocząć budowę sieci mikroserwisów od zera oraz zaznajomicie się ze strategiami deploymentu nowych wersji serwisu. Kod przykładowej aplikacji będzie pokazywany w Golang i Pythonie.

Jak zawsze nie zabraknie najlepszego w mieście piwa rzemieślniczego oraz pizzy. Wiemy, że nic tak dobrze jak to nie wspomaga zdobywania wiedzy!

Możecie wciąż zapisać się na wydarzenie tutaj:

https://www.meetup.com/pl-PL/meetup-group-nGBiendv/events/nljkhqyxnbmc/

Przy okazji, tym razem postanowiliśmy działać bardziej oficjalnie i stworzyliśmy naszą własną grupę na Meetup, na potrzeby zarówno tego wydarzenia, jak i kolejnych. Możecie nas znaleźć pod sekretną nazwą, która wskazuje na to, z czego najbardziej słyniemy: Pizza&Tech. Dołączcie, aby jako pierwsi dowiadywać się o kolejnych naszych epickich eventach!:

https://www.meetup.com/pl-PL/meetup-group-nGBiendv/

Do zobaczenia wkrótce w VM.PL!

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!