VM.PL
/ 05.12.2020
Inicjatywy

Nowe szkolenie z architektury mikroserwisów dla pracowników VM.PL

W tym miesiącu w VM.PL odbyło się dedykowane 3-dniowe szkolenie, zorganizowane przez firmę Bottega. Poruszając się głównie wokół Javy, uczestnicy poszerzali swoją wiedzę m.in. z wzorców i antywzorców w architekturze mikroserwisów, fault tolerance i resilience...
Czytaj więcej
/ 07.10.2020
Inicjatywy

Pierwszy Wineabend w VM.PL

Na specjalne zaproszenie nasz lektor języka niemieckiego, Wolfgand Reinicke-Abel, który jest również sommelierem, przeprowadził nas przez niemieckie wina białe i czerwone. Gośćmi były osoby z VM.PL oraz kandydaci, którzy znajdują się w naszych procesach rekrutacyjnych.
Czytaj więcej
/ 28.07.2020
Inicjatywy

Intensywny kurs języka niemieckiego dla braży IT – edycja wrześniowa!

Początek roku szkolnego to idealny moment, aby zadbać o edukację nie tylko swoich pociech, stąd też już we wrześniu w VM.PL rozpoczynamy kolejną edycję kursu online języka niemieckiego dla branży IT, tym razem w formie intensywnej.
Czytaj więcej
/ 21.07.2020
Inicjatywy

Co, gdzie, kiedy, jak i dlaczego wykorzystywać User Experience? – kolejny webinar z naszym udziałem

W maju zorganizowaliśmy kolejny meetup online, tym razem z krakowską firmą EDISONDA. Wspólnie z prelegentką Katarzyną Spytkowską szukaliśmy odpowiedzi gdzie, kiedy i w jakich kontekstach dbałość o UX szczególnie się przydaje oraz jakie korzyści zapewnia on w każdym obszarze firmowej rzeczywistości.
Czytaj więcej
Technologie

Technologie

Zawsze dobieramy odpowiednią technologię do projektu z biznesowego punktu widzenia. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim indywidualne wymagania i potrzeby klienta.

Sprawdź w jakich językach programowania się specjalizujemy.

Zobacz nasze technologie

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk
Loading...

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!