VM.PL

Jeśli szukasz godnego zaufania partnera biznesowego – jesteśmy!

/ 03.10.2022
Recenzje

O kliencie

Grupa Felder należy do wiodących firm z branży budowy maszyn i technologii w zakresie obróbki drewna i materiałów kompozytowych – opracowują inteligentne rozwiązania dla stolarzy i cieśli na całym świecie. Oferta Felder Group obejmuje ponad 180 maszyn – od standardowych wieloczynnościowych obrabiarek do drewna po wysokiej klasy 5-osiowe centra obróbcze CNC, a także inteligentne oprogramowanie i w pełni zautomatyzowane rozwiązania z zakresu robotyki.

Nasze zadanie

Wspieramy zespół programistów klienta przy tworzeniu projektów lub komponentów do ich aplikacji. Felder produkuje maszyny dla przemysłu drzewnego, oprogramowanie dla maszyn, a także aplikacje dla procesów swoich klientów. 

Celem współpracy jest odciążenie zespołu klienta tak, aby mógł on skoncentrować się na oprogramowaniu domenowym o wysokiej wartości. Mówiąc inaczej, wspieramy naszego klienta w przyspieszeniu realizacji jego planu rozwoju. 

Projekt jest tworzony w języku C# i .NET 6, a podczas prac wykorzystywany jest system zwinnego zarządzania.

Obecnie w zespole naszego klienta pracuje dwóch programistów z VM.PL, a jeden z nich obejmuje stanowisko lidera. Decyzje dotyczące architektury podejmujemy wspólnie z naszym klientem.

Co dokładnie sprawiło, że zdobyliśmy 5/5 punktów?

Efekty współpracy z klientem dotyczą czterech kategorii: harmonogramu, jakości, kosztów i wskaźnika NPS. To, co nasz klient docenił do tej pory, to że: 

  • tempo rozwoju było równe lub szybsze od oczekiwanego  
  • programiści byli kompetentni, a kontakt z pracownikami back-office był prosty, sprawny i prowadzony w przyjazny sposób 
  • jakość i wyniki doskonale odpowiadały wewnętrznym regułom

"Od samego początku mieliśmy dobre wrażenia podczas współpracy VM.PL. Deweloperzy są kompetentni, a kontakt z zespołem back office jest bezpośredni, przyjazny i szybki." 

Dla klienta najbardziej imponującą cechą naszego zespołu jest responsywność i gotowość do pomocy.
"Zespół VM.PL reaguje szybko i jest zawsze dostępny, aby zapewnić wsparcie, gdy go potrzebujemy. Komunikacja jest sprawna – regularnie otrzymujemy i udzielamy informacji zwrotnej."

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania

Nie ma dla nas nic bardziej wartościowego niż zadowolenie naszych klientów, którzy powierzyli nam swoje projekty. Cieszymy się również, że nasza współpraca przebiega dobrze i odpowiada oczekiwaniom firmy Felder. 

"Obecnie współpraca przebiega bezproblemowo i idealnie wpisuje się w nasze wymagania."

Całość recenzji tutaj.

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!