VM.PL

Kolejna edycja meetupa Docker 101 w Berlinie

/ 14.02.2018
Aktualności
VM.PL na nowym meetupie Workshop @SIBB: Docker 101.

Nie minął jeszcze miesiąc od czasu zorganizowania przez nas ostatniego meetupa, a nasz zespół przygotowuje się już do następnego. Dotrzymując obietnicy, z dumą zapowiadamy NOWY meetup Docker 101!

Tym razem jest to międzynarodowe wydarzenie, a odbędzie się w samym Berlinie. To wszystko dzięki inicjatywie Projektu LOOKOUT (zajmującego się promocją rozwoju współpracy międzynarodowej pomiędzy branżą IT & ICT z regionu stołecznego Berlin a polskimi ośrodkami metropolitalnymi), nadzorowanego przez niemieckie stowarzyszenie SIBB.

Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu Workshop @SIBB: Docker 101 - practical introduction: 21 lutego, w środę o godz. 15:00 w siedzibie SIBB e.V. - ICT & Digital Business Association Berlin & Brandenburg c / o EITCO przy ul. Potsdamer Platz 10, 10785 w Berlinie, które poprowadzi, tak jak poprzednim razem, nasz ekspert Łukasz Urbański.

Na warsztacie mnóstwo teoretycznej i praktycznej wiedzy – czym jest Docker i dlaczego od 2012 r. wciąż zyskuje na popularności, jak może skutecznie wspierać programistów w szybkiej budowie aplikacji oraz w zarządzaniu środowiskiem IT, a także, co najważniejsze, w jaki sposób go używać (ćwiczenia w praktyce). Po zakończeniu właściwej części przewidujemy inspirujące dyskusje na temat samego Dockera oraz ogólnych trendów w branży IT w Polsce, Niemczech i na całym świecie.

Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo, a nagranie udostępnione później wszystkim zainteresowanym. Dodatkowo kod z warsztatu umieścimy w repozytorium.

Zarezerwujcie miejsce już teraz! Więcej informacji oraz rejestracja pod tym linkiem:

https://www.eventbrite.de/e/workshop-iqsibb-docker-101-a-practical-introduction-tickets-42349141422>

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!