VM.PL

Kolejny nowy projekt, tym razem dla branży logistycznej!

/ 22.04.2021
Nowe projekty

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z firmą Friedrich PICARD GmbH & Co. KG, z siedzibą w Bochum nad nowym projektem! Nasz klient to międzynarodowa firma zaopatrująca przedsiębiorstwa handlu hurtowego w zakresie łożysk tocznych i techniki liniowej na całym świecie. 

Firma posiada aplikację, która zarządza całą hurtownią łożysk i wszystkimi procesami, które tam występują. Cały proces wymaga bardzo złożonej aplikacji, która przykładowo wytycza szlaki, którymi powinni się poruszać pracownicy hurtowni, aby w jak najkrótszym czasie zebrać potrzebne łożyska do paczki. 

Naszym zadaniem jest przepisanie starszej aplikacji do nowej wersji i unowocześnienie jej. Razem z klientem pracujemy nie tylko nad jej przepisaniem, ale także nad nowym jej zdefiniowaniem i opracowaniem procesów jeszcze bardziej optymalnych. 

Do projektu została wybrana technologia Java i Angular oraz do tego integralną częścią jest też aplikacja Androidowa. 

Jeszcze przed pandemią zdołaliśmy odwiedzić klienta na miejscu by opracować plan przepisania aplikacji. Nad projektem pracuje aktualnie 3 developerów, 1 Android developer i 1 DevOp.  

Najtrudniejszą częścią jest opracowanie nowej aplikacji mobilnej do skanowania kodów łożysk, ale ponieważ klient jest z nas bardzo zadowolony, daje nam to dodatkową motywację do działania. Pomagamy im również w zakresie DevOps konfigurując środowisko serwerowe, także oby tak dalej! 

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!