VM.PL

Kolejny online meetup organizowany przez VM.PL - tym razem w języku niemieckim

/ 25.08.2020
Meetupy
Kolejny, czwarty już meetup online!

Tym razem pierwszy raz po niemiecku. Chcemy pokazać, że jesteśmy specjalistami w unowocześnianiu rozwiązań naszych klientów, jak również zwrócić uwagę na język niemiecki w branży IT.

Od dwóch lat z powodzeniem organizujemy kursy języka niemieckiego dla przedstawicieli branży IT, a od marca zapraszamy naszych partnerów do wspólnego prowadzenia meetupów. Zarówno kurs, jak i spotkania online z widzami zbierają pozytywne recenzje, więc postanowiliśmy połączyć te dwie inicjatywy.

Już 3 września razem z partnerami z DC Group - Dariuszem Czajką i Pawłem Skadorwą, porozmawiamy o wdrożeniu skalowalnego środowiska Wordpressowego z AWS Elastic Container Service. Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację Zoom, a link do wydarzenia znajdą Państwo kilka dni wcześniej na naszym Facebooku, Xingu i LinkedIn.

Zapraszamy!

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!