VM.PL

Kolejny projekt dla branży półprzewodników!

/ 05.05.2020
Nowe projekty

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z firmą Solarius GmbH, z siedzibą Monachium nad nowym, fascynującym projektem!

Nasz nowy klient działa w branży metrologii i inżynierii sterowania. Specjalizuje się w dostarczaniu precyzyjnych systemów do bezdotykowej kontroli powierzchni 2D i 3D, przetwarzania danych i wizualizacji. Solarius produkuje m.in. maszyny do precyzyjnych pomiarów półprzewodników, w tym wafli z chipsetami. W tym właśnie obszarze ich wspieramy.

Celem projektu jest stworzenie UI (User Interface) do całkowicie nowego rodzaju narzędzia klienta – SIMP. Oprogramowanie, które przygotowujemy razem z zespołem niemieckim, zapewni docelowo sterowanie maszyną i definiowanie schematów pomiarowych.

Programujemy go w języku C#, z zastosowaniem WPF. Co istotne, będzie to pierwszy tego typu interfejs w ofercie firmy.

Warto podkreślić, że udało nam się rozpocząć projekt bardzo szybko, bo zaledwie 2 tygodnie od pierwszego zapytania ze strony klienta. Jak dotąd prace rozwijają się bardzo dynamicznie, a nasz partner jest zadowolony z pracy, którą wykonują nasi programiści. Po kilku miesiącach pracy zdołaliśmy uruchomić już system na pierwszej maszynie. Oto jak urządzenie działa w praktyce: https://youtu.be/bLFedz2DD7A.

Na tym jednak nasza współpraca z Solarius się nie kończy. Planujemy jeszcze dalsze prace nad utrzymaniem i rozwojem systemu. Bardzo się z tego cieszymy!

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!