VM.PL

Tydzień Filmu Niemieckiego – VM.PL sponsorem!

/ 18.11.2019
PHP
W VM.PL lubimy promować inicjatywy kulturalne

Ze względu na fakt, że nasza działalność jest w pełni skoncentrowana na rynku niemieckim (80% wszystkich klientów), wszyscy w zespole uczymy się języka i kultury tego kraju. Dzięki temu możemy ciągle doskonalić się w tym, co robimy.

Z chęcią angażujemy się w różnego rodzaju inicjatywy związane z promowaniem biznesu, kultury i języka niemieckiego w naszym mieście i kraju. Ostatnio uruchomiliśmy drugą edycję nowego, innowacyjnego projektu – otwartych kursów niemieckiego w naszej firmie. Teraz zostaliśmy oficjalnym partnerem tegorocznego Tygodnia Filmu Niemieckiego we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty!

Coroczne wydarzenie organizowane przez Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu pozwala widzom kin w całej Polsce zapoznać się z cenionymi i nagradzanymi filmami twórców pochodzących z Niemiec. Nasza firma będzie sponsorować konkretnie pokaz oraz spotkanie z reżyserką filmu pt. „Die Toten Hosen w trasie”.

Bardzo się cieszymy i nie możemy doczekać się już wspólnego wyjścia firmowego na wydarzenie. Jesteśmy pewni, że stanie się to już naszą coroczną tradycją.

Seans i spotkanie już 23 listopada, ale serdecznie zapraszamy na wszystkie filmy! Program dostępny tutaj: https://tydzien-filmu-niemieckiego.pl

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!