VM.PL

Łączymy siły z PCG Academia!

/ 07.01.2021
Z życia firmy

Od jakiegoś czasu współpracujemy z PCG Academia nad nowym projektem o nazwie VM.PL Academic Software.

PCG Academia specjalizuje się w rozwijaniu usług IT dla uczelni. Z powodzeniem działa na międzynarodowym rynku edukacji już od ponad 30 lat.

Dzięki nawiązaniu współpracy będziemy w stanie szerzej promować i sprzedawać nasze produkty edukacyjne oraz produkty PCG Academia i jej firm partnerskich na rynkach DACH.

Warto też dodać, że PCG zdecydowała się na współpracę z nami ze względu na duże doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz ze względu na współpracę z rynkiem niemieckojęzycznym. W pierwszym okresie będziemy koncentrować się na jak najlepszym poznaniu rynków i zweryfikowaniu możliwości wykorzystania gotowych rozwiązań na uczelniach niemieckojęzycznych.

Aktualnie pracujemy również nad stroną internetową pod ten projekt.

Wierzymy, że razem uda nam się osiągnąć sporo sukcesów!

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!