VM.PL
/ 25.08.2020
Meetupy

Kolejny online meetup organizowany przez VM.PL - tym razem w języku niemieckim

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasz czwarty już online meetup. Tym razem pierwszy raz po niemiecku. Chcemy pokazać, że jesteśmy specjalistami zarówno w unowocześnianiu rozwiązań naszych klientów, jak również zwrócić uwagę na język niemiecki w branży IT.
Czytaj więcej
/ 23.05.2019
Meetupy

VM.PL organizuje kolejny meetup!

Nasze poprzednie spotkania były zawsze zatłoczone, więc tym razem zarezerwowaliśmy miejsce z większą przestrzenią dla naszych uczestników. Pub Wędrówki jest jednym z najpopularniejszych miejsc spotkań we Wrocławiu i może pomieścić aż do stu naszych gości.
Czytaj więcej
/ 19.10.2018
Meetupy

How to build your microservice for 0 downtime deployment on k8s?

Serdecznie zapraszamy na kolejny w tym roku meetup organizowany przez VM.PL!
Czytaj więcej
/ 05.05.2018
Meetupy

Code Smell Meetup na horyzoncie!

W VM.PL pachnie nowym meetupem! Tym razem nasz zespół wymiesza aromaty najlepszej pizzy i piwa rzemieślniczego z czymś całkowicie przeciwnym... CODE SMELL.
Czytaj więcej
Technologie

Technologie

Zawsze dobieramy odpowiednią technologię do projektu z biznesowego punktu widzenia. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim indywidualne wymagania i potrzeby klienta.

Sprawdź w jakich językach programowania się specjalizujemy.

Zobacz nasze technologie

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk
Loading...

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!