VM.PL
/ 22.04.2021
Nowe projekty

Kolejny nowy projekt, tym razem dla branży logistycznej!

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z firmą Friedrich PICARD GmbH & Co. KG, z siedzibą w Bochum nad nowym projektem!
Czytaj więcej
/ 05.05.2020
Nowe projekty

Kolejny projekt dla branży półprzewodników!

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z firmą Solarius GmbH, z siedzibą Monachium nad nowym, fascynującym projektem!
Czytaj więcej
/ 13.02.2020
Nowe projekty

Rozszerzenie współpracy z naszym klientem

Niedawno rozpoczęliśmy nowy projekt dla firmy Welotec z Laer. Jest to firma, z którą współpracujemy już od dłuższego czasu. Specjalizuje się w rozwijaniu produktów i systemów w dziedzinie komunikacji przemysłowej i automatyzacji.
Czytaj więcej
/ 15.01.2020
Nowe projekty

Obsługujemy oprogramowanie 5G do zarządzania procesami produkcyjnymi

Niedawno rozpoczęliśmy pracę nad zupełnie nowym projektem dla Systema - Art of Automation z siedzibą w Dreźnie. Nasz partner z Drezna to jeden z wiodących dostarczycieli usług inżynieryjnych, operacyjnych i łańcucha dostaw.
Czytaj więcej
Technologie

Technologie

Zawsze dobieramy odpowiednią technologię do projektu z biznesowego punktu widzenia. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim indywidualne wymagania i potrzeby klienta.

Sprawdź w jakich językach programowania się specjalizujemy.

Zobacz nasze technologie

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk
Loading...

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!