VM.PL

Niemiecki z VM.PL - nowa edycja

/ 09.09.2019
Aktualności
Szliful swój niemiecki z VM.PL

Język niemiecki w branży IT jest niedoceniany, a przecież daje tak dużo możliwości. Najlepszym dowodem są nasi pracownicy, którzy chętnie uczęszczają na lekcje niemieckiego w trakcie pracy, aby potem móc kontaktować się z klientami i uczestniczyć w wyjazdach do Berlina, Drezna, czy Hannoveru. Znajomość języka daje nie tylko pewność w utrzymaniu komunikacji biznesowej, ale również poszerza spektrum możliwości zawodowych, jakie czekają na osoby, które posługują się już nie tylko językiem angielskim.

Dlatego ruszamy z kolejną, jeszcze lepszą i jeszcze większą edycją otwartego kursu języka niemieckiego w VM.PL. Wysłuchaliśmy wszystkich głosów poprzednich uczestników i zapewniamy, że zastosowaliśmy się do ich uwag.

Tym razem organizujemy więcej grup i wprowadzamy więcej profesjonalnego słownictwa. Największą atrakcją będzie jednak konkurs w którym dla najlepszego kursanta do wygrania będzie intensywny kurs niemieckiego w Berlinie lub Wrocławiu!

Ruszamy już październiku! Po wszystkie informacje związane z zapisami i nowymi warunkami kursu zapraszamy na stronę: http://niemiecki.vm.pl, a ze wszelkimi pytaniami pod adres niemiecki@vm.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!