VM.PL

Nowa edycja niemieckiego z VM.PL – tym razem zdalnie!

/ 26.05.2020
Inicjatywy
Stawiamy czoła wyzwaniom - kurs w czasach pandemii

Organizowany przez VM.PL kurs języka niemieckiego dla przedstawicieli branży IT odbył się już dwukrotnie. Zajęcia miały miejsce w siedzibie naszej firmy. Rok 2020 zaskoczył wszystkich trudnościami, które nie pozwoliły nam podjąć się tego zadania w klasycznej formie. Dlatego 21. kwietnia rozpoczął się w pełni zdalny kurs.

Zainteresowanie było większe niż się tego spodziewaliśmy. Postanowiliśmy otworzyć dodatkową grupę, dzięki czemu jeszcze większa liczba specjalistów IT mogła dołączyć do nauki z naszymi lektorkami.

Powstały dwie grupy o poziomie B2 i jedna o poziomie B1. Łącznie 15 osób uczy się, korzystając z platformy Microsoft Teams.

Jakby było tego mało, w tym roku dodatkowo zapewniliśmy kursantom nasz autorski podręcznik do nauki specjalistycznego języka niemieckiego w branży IT, i to za darmo. Przygotowany został przez nasze lektorki, co jest gwarancją jakości. Mamy nadzieję, że kolejne edycje będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem i jeszcze większa liczba osób dostrzeże wartość języka niemieckiego w branży IT.

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!