VM.PL

Nowy film o VM.PL

/ 16.07.2019
Z życia firmy
Poznajmy się lepiej

Przez ostatni miesiąc nasi pracownicy i członkowie zarządu pracowali wspólnie ze studiem filmowym Camera-S nad nowym projektem. Rezultatem naszej współpracy jest nowy film biznesowy o naszej firmie.

W krótkim klipie można poznać VM.PL od podszewki. Dzielimy się m.in. szczegółami na temat aktualnie realizowanych projektów dla zagranicznych klientów a także opowiadamy o naszym modelu pracy, dzieląc się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami.

Głównym celem filmu było przede wszystkim przedstawienie nas a także naszych wartości, którymi od lat kierujemy się we współpracy z partnerami. Ponieważ nasza działalność jest międzynarodowa, w naszym filmie posługujemy się aż trzema językami obcymi (angielski, niemiecki, francuski).

Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanych efektów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

 

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!