VM.PL

Nowy projekt, wcześniejszy Oktoberfest!

/ 26.01.2018
Nowe projekty
Przed nami nowe wyzwania!

To mógłby być po prostu kolejny projekt, lecz dla nas jest to zawsze NOWE WYZWANIE. Moglibyśmy tylko o tym wspomnieć, jednak jak zwykle jesteśmy PODEKSCYTOWANI i chcemy to głośno ogłosić. Wygląda na to, że VM.PL tym razem będzie świętować Oktoberfest nieco wcześniej.

To wszystko dzięki naszemu superutalentowanemu VM-erowi, posługującemu się z równą biegłością językiem niemieckim oraz Java, który rozpoczął w styczniu nowy projekt w Monachium.

Będzie on pracował dla wiodącej w kraju firmy z sektora FinTech, pomagając w dostarczaniu indywidualnie dopasowanych, wysokiej klasy rozwiązań IT dla kluczowych instytucji finansowych w Niemczech. Zostanie w Monachium do marca, a następnie będzie kontynuował realizację swoich zadań w naszym biurze we Wrocławiu.

Jesteśmy bardzo dumni z tego powodu!

Prost!

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!