VM.PL

Otwieramy oddział w Lublinie!

/ 21.08.2018
Aktualności
VM.PL w nowej lokalizacji!

Po kilkudziesięciu latach swojego istnienia właśnie zrobiliśmy kolejny duży krok do przodu, oficjalnie otwierając nowy oddział po drugiej stronie kraju, w centrum Lublina.

Biuro w tej lokalizacji otwiera nam możliwości na współpracę z programistami z regionu. Takie rozwiązanie oznacza również dla nas większą elastyczność i możliwość zatrudniania więcej developerów w tym samym czasie, tym bardziej, że nowy oddział znajduje się w pobliżu głównego dworca kolejowego, co jest atrakcyjne dla potencjalnych pracowników.

Rozpoczęliśmy już współpracę z trzema developerami, którzy pracują obecnie nad międzynarodowymi projektami z naszymi zagranicznymi klientami. Lublin jest również dobrze skomunikowany z europejskimi miastami, dzięki czemu możemy spotkać się z klientami zagranicznymi równie łatwo, jak z Wrocławia.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu partnerowi za bezcenną pomoc w formalnych sprawach związanych z otwarciem oddziału. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas przy ul. 1 Maja 13 w Lublinie!

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!