VM.PL

Pierwszy odcinek z udziałem VM.PL jako sponsora!

/ 21.04.2021
Aktualności

18.02.2021 wyszedł pierwszy odcinek podcastu z nami w roli sponsora. Przedsięwzięcie to, obecnie nazwane @Scaling Champions, rozpoczęło się latem 2014 roku, pod nazwą SAR. Zauważyli oni tendencję, że zwraca się jedynie uwagę na wielkie korporacje i nowe start-upy. Jednak kogo obchodzą uznane średnie przedsiębiorstwa, które tworzą prawdziwą wartość? 

@Scaling Champions Podcast jest głównie dedykowany dla średnich przedsiębiorstw w dziale IT. Dzielą się oni tam swoim doświadczeniem oraz spostrzeżeniami. Co tydzień słuchacz otrzymuje konkretne wskazówki i narzędzia, które pozwolą zwiększyć mu skalę biznesu IT. 

Tematem tego podcastu jest organizacja, czyli 3 narzędzia, które są niezbędne, aby być dobrze zorganizowanym – Office, Outlook i kalendarz, niezbędnik każdego przedsiębiorcy. 

Serdecznie zapraszamy do przesłuchania całości podcastu, który brzmi: #54 Drei Tools für Unternehmer*innen Teil 1:  

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!