VM.PL

Pierwszy Wineabend w VM.PL

/ 07.10.2020
Aktualności
W VM.PL lubimy spędzać czas poza biurem

Kiedy człowiek najlepiej poznaje drugiego człowieka? Nam wydaje się, że przy pysznym jedzeniu i dobrym winie. Dlatego na początku września zorganizowaliśmy Wineabend, czyli wieczór z winem.

Na specjalne zaproszenie nasz lektor języka niemieckiego, Wolfgand Reinicke-Abel, który jest również sommelierem, przeprowadził nas przez smaki niemieckich win białych i czerwonych.

Gośćmi były osoby z VM.PL oraz kandydaci, którzy znajdują się w naszych procesach rekrutacyjnych. Była to świetna okazja, aby porozmawiać o firmie, o projektach, ale przede wszystkim żeby lepiej się poznać.

Już planujemy kolejne spotkanie, tym razem z winem hiszpańskim. Wszystkich zainteresowanych prosimy o obserwowanie naszego profilu, gdzie będziemy informować o wydarzeniu na bieżąco. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!