VM.PL

Projekt w Salesforce – platforma do zarządzania produkcją

/ 17.08.2020
Recenzje

Minął już rok, odkąd rozpoczęliśmy współpracę z firmą mindsquare AG (https://mindsquare.de) z siedzibą w Bielefeld. Nasz klient to firma konsultingowa specjalizującą się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania i doradztwie technologicznym w środowisku SAP i Salesforce.

Firma potrzebowała stworzyć platformę do kompleksowego zarządzania produkcją dla jednego ze swoich klientów z branży spożywczej. Nowy system miał docelowo zostać zbudowany na platformie Salesforce. Do projektu zapewniliśmy specjalistę z zakresu Salesforce, który musiał wpasować się w ideę mindsquare, nie tylko pod względem technicznym, lecz również mentalnym.

W ciągu roku od rozpoczęcia prac zespół składający się z programistów klienta i naszego specjalisty zrealizował najważniejsze cele projektu.

Wszystkie moduły ze starej wersji Salesforce zostały przeniesione do nowej. Ponadto system został rozszerzony o nowe funkcjonalności zapewniające sprawniejsze zarządzanie produkcją.

Klient jest bardzo zadowolony z naszej dotychczasowej współpracy, czego dowodem jest jego pozytywna recenzja na Clutch, którą niedawno otrzymaliśmy. Do przeczytania tutaj:

https://clutch.co/profile/vmpl-software-house#review-1412970

Jesteśmy bardzo wdzięczni za miłe słowa. Cieszymy się również z faktu, że pomimo zakończenia projektu klient zdecydował się kontynuować z nami współpracę przy innych, mniejszych projektach. Dziękujemy!

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!