VM.PL

Relacja z wystąpień w Berlinie

/ 18.06.2019
Aktualności
Świetna okazja do promowania naszej firmy

W zeszłym tygodniu pojechaliśmy do Berlina, aby z innymi członkami ITCorner (wrocławskiego clustra) uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez SIBB. Spotkania rozpoczęliśmy od wizyty w berlińskim ratuszu, gdzie Jakub Orczyk, członek naszego zarządu, opowiadał o działalności ITCorner w ramach panelu „Zwei Länder eine Wirtschaft” (Dwa kraje, jedna gospodarka). Przedstawił również historię VM.PL, która doskonale ukazuje, jakie korzyści płyną ze współpracy firm polskich i niemieckich.

Po wystąpieniu udaliśmy się do Berlin Partner für Wirtschaft und Technologie GmbH – organizacji współpracującej z Senatem Berlina i prawie 300 berlińskimi firmami.

Dzień zakończyliśmy uczestnictwem w SIBB Summit, gdzie Jakub Orczyk ponownie mógł się wypowiedzieć, tym razem o samym Wrocławiu i działalności ITCorner.

Wyjazd ten był dla nas niezwykłe owocny, ponieważ mieliśmy okazję nie tylko wypromować naszą firmę oraz SIBB, którego jesteśmy członkami, ale mogliśmy także spotkać się z wieloma interesującymi ludźmi związanymi z branżą IT, których łączy ciekawość świata i żądza wiedzy.

Jednak jak zawsze nie zatrzymujemy się i już teraz przygotowujemy się na wizytę w październiku partnerów SIBB w ramach edycji „Made in Wrocław”, zorganizowanej przez Wroclaw Agglomeration Development Agency (ARAW). Będzie to doskonała okazja to zapoznania się z produktami znanych marek i lokalnych startupów, a także spotkania entuzjastów najnowszych technologii i do poszerzenia naszej sieci kontaktów.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!