VM.PL

Rozwój nowoczesnej strony internetowej w Drupal

/ 03.04.2019
Aktualności
W ubiegłym miesiącu połączyliśmy siły z labor b designbüro

labor b designbüro jest biurem projektowym z Dortmundu, które wspiera firmy we wzmacnianiu ich marki i rozpoznawalności dzięki nowoczesnej strategii brandingu.Tworzy także indywidualne systemy i strony internetowe.

Trzech naszych bardzo doświadczonych współpracowników specjalizujących się w Drupalu dołączyło do zespołu klienta, aby stworzyć stronę internetową dla renomowanych publicznych instytutów badawczych w Niemczech. Celem strony jest przedstawienie nowoczesnego sposobu, w jaki instytut opracowuje i realizuje projekty.

4 marca pojechaliśmy do Dortmundu, aby wziąć udział w tygodniowym rozpoczęciu prac, podczas którego mieliśmy okazję poznać szczegóły projektu. Ponadto dzięki zespołowi labor b designbüro opracowaliśmy budowę witryny. Rozdzieliliśmy zadania i zaplanowaliśmy kolejne kroki.

Od tego czasu nasi programiści pracują zdalnie z naszego biura we Wrocławiu. W obecnym tempie wersja MVP projektu powinna zostać ukończona do końca kwietnia. Bardzo się cieszymy, że możemy wziąć udział w kolejnym angażującym projekcie, który poszerzy naszą wiedzę i wzmocni kontakty z firmami zagranicznymi.

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!