VM.PL
/ 17.06.2023
Recenzje

Dostaliśmy od ergosoft 5 gwiazdek za jakość naszego oprogramowania

Odkryj, dlaczego ergosoft dał nam pięć gwiazdek w kategorii jakości oprogramowania. Zobacz jak nasi eksperci mogą zapewnić najwyższej klasy rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby Twojej firmy.
Czytaj więcej
/ 17.01.2023
Recenzje

Co mówią klienci o współpracy z nami?

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zapytać osobiście naszych klientów o ich opinie. Jakie są ich wrażenia i co sądzą o naszej współpracy?
Czytaj więcej
/ 03.10.2022
Recenzje

Jeśli szukasz godnego zaufania partnera biznesowego – jesteśmy!

Wspieramy zespół programistów klienta przy tworzeniu projektów lub komponentów do ich aplikacji. Felder produkuje maszyny dla przemysłu drzewnego, oprogramowanie dla maszyn, a także aplikacje dla procesów swoich klientów.
Czytaj więcej
/ 25.02.2022
Recenzje

5 na 5 gwiazdek. Kolejny pozytywny feedback, którym chcemy się podzielić.

Perola GmbH to importer, dystrybutor i hurtownik wysokiej jakości napojów alkoholowych. Działają od 2010 roku, a ich rynek pierwotny to Niemcy.
Czytaj więcej
Technologie

Technologie

Zawsze dobieramy odpowiednią technologię do projektu z biznesowego punktu widzenia. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim indywidualne wymagania i potrzeby klienta.

Sprawdź w jakich językach programowania się specjalizujemy.

Zobacz nasze technologie

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk
Loading...

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!