VM.PL

VM.PL na targach Business Digital 2018 w Lipsku!

/ 28.05.2018
Aktualności
Miło nam ogłosić, że będziemy obecni na targach Business Digital 2018 w Lipsku jako wystawcy!

Wydarzenie będzie miało miejsce 30 maja 2018 roku.

Business Digital to organizowane po raz pierwszy regionalne targi IT, których tematyka obejmuje szerokie pojęcie digitalizacji i potrzebę jej wdrażania jej współcześnie w przedsiębiorstwach. Na wydarzeniu wystawcami będzie ponad 50 firm IT z centralnych Niemiec, które prezentować będą swoje innowacyjne produkty i usługi informatyczne, będące odpowiedzią na wymagania współczesnego rynku. Równolegle z wystawami odbywać się będą prowadzone przez specjalistów wykłady informacyjne z najróżniejszych dziedzin branży IT, aktualnych problemów i trendów.

Dla nas udział w targach jest okazją do przyjrzenia się głębiej działalności firm IT w środkowych Niemczech i poznania aktualnych trendów w branży w ogóle. Przede wszystkim jednak cieszymy się na możliwość spotkania z nowymi potencjalnymi partnerami biznesowymi i porozmawiania na temat korzyści z nawiązania współpracy. Ponadto, z przyjemnością spotkamy się również z naszymi obecnymi klientami.

Serdecznie zapraszamy na stanowisko F03. Do zobaczenia już w środę w Lipsku!

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!