VM.PL

VM.PL organizuje kolejny meetup!

/ 23.05.2019
Aktualności
Wracamy z kolejnym meetup-em!

Nasze poprzednie spotkania były zawsze zatłoczone, więc tym razem zarezerwowaliśmy miejsce z większą przestrzenią dla naszych uczestników. Pub Wędrówki jest jednym z najpopularniejszych miejsc spotkań we Wrocławiu i może pomieścić aż do stu naszych gości.

Zaprosiliśmy Bartosza Kuczyńskiego, aby porozmawiał o ArchUnit – darmowej, prostej i rozszerzalnej bibliotece do sprawdzania architektury kodu Java przy użyciu każdego standardowego frameworka do testów jednostkowych.

Ponieważ mamy wielu programistów Java w naszym biurze i wciąż istnieje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych developerów na rynku pracy, mamy nadzieję, że nasz prelegent rzuci trochę więcej światła na tę technologię dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i osobowości.

Nadal możesz dołączyć do wydarzenia na naszej stronie na Facebooku i zarejestrować się po darmowy bilet. Pizza, gadżety, dużo zabawy i świetna atmosfera!

Zapisy:

https://www.facebook.com/events /592120974634246/

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!