VM.PL

VM.PL po raz kolejny!

/ 30.07.2018
Aktualności
Nasza firma, po raz kolejny, wśród najlepszych usługodawców z branży IT w Polsce!

Po dokładnej analizie, zostaliśmy docenieni w rocznym rankingu Clutch jako wiodąca firma tworząca dedykowane oprogramowanie, a tego roku The Manifest – siostrzana strona Clutcha – wyróżnił VM.PL Software House jako jedną z najlepszych firm tworzącą oprogramowanie webowe w Polsce!

W zeszłym roku informowaliśmy o naszej obecności oraz potwierdzonej, wysokiej pozycji na Clutchu. Jako najlepsza platforma przeprowadzająca badania B2B, służąca ocenie i recenzji, Clutch ocenia firmy na wielu różnych płaszczyznach i regularnie publikuje wyniki tych badań w swoim katalogu. Bycie uwzględnionym w ich najważniejszym rankingu roku świadczy o naszej wysokiej pozycji na nasyconym rynku.

Liczba naszych klientów oraz projektów ciągle wzrasta, tak samo jak liczba zadowolonych klientów, którzy chętnie dzielą się swoimi pozytywnymi opiniami na temat dostarczanych przez nas usług znajdujących się na naszym profilu na Clutchu.

Jeden z naszych parterów, który zwrócił się do nas w celu rozwoju oprogramowania dla wydawnictwa, poświęcił czas na rozmowę z Clutchem oraz podzielił się opinią o nas: “Imponujące zaplecze technologiczne i wiedza to rzeczy, które uważam za najcenniejsze w VM.PL”.

Poświęcamy się produkowaniu wybitnego oprogramowania oraz dostarczaniu niezrównanej satysfakcji naszym klientom. Nasza obecność na Clutchu postrzegana jest przez nas jako świadectwo tych zobowiązań. Ważne jest dla nas jednak, abyśmy potrafili usatysfakcjonować klientów oraz odpowiednio przekładali ich pomysły na rzeczywistość. Nasz profil na Clutchu jest dla nas dodatkowym wyrazem wdzięczności od naszych klientów. Pragniemy podziękować za wszystkie dotychczasowe współprace przy projektach i nie możemy doczekać się już kolejnych!

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!