VM.PL

Jakie umiejętności cechują full stack developera, który chce dobrze zarabiać w 2022 roku?

/ 22.01.2022
Konteneryzacja

Nowy rok, to dla wielu okazja do zmian i przypływ motywacji. A co, jeśli noworoczne postanowienie brzmi właśnie tak – być full stack developerem i dobrze zarabiać w nowym roku?

Od full stack developera wymaga się naprawdę sporo. Jednak nie jest możliwe, żeby znał się na wszystkim... Jakie są więc umiejętności, które trzeba koniecznie mieć, a jakie zdecydowanie warto, choć nie są niezbędne? 

W artykule opisuję tego rodzaju umiejętności wraz z konkretnymi przykładami. Zarówno umiejętności twarde (np. znajomość języków programowania czy metodyk zarządzania projektami) jaki i kompetencje miękkie takie jak uważne słuchanie czy efektywne komunikowanie. 

Na koniec zdradzam również jeden, moim zdaniem najważniejszy, składnik. Jest on kluczem do wielu możliwości w świecie software developmentu. Tej umiejętności zdecydowanie nie można pominąć, zarówno ze względów edukacyjnych jak i komunikacyjnych.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam do lektury!

Cały artykuł można przeczytać tutaj: ARTYKUŁ

Paweł Kulig​ 
Full Stack Java Developer with German

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!