VM.PL

Workshop IQ@SIBB: DOCKER 101 in Berlin – podsumowanie

/ 02.03.2018
Aktualności
To już drugie zorganizowane przez nas wydarzenie w przeciągu 2 miesięcy!

To był zdecydowanie intensywny okres i zarazem duże wyzwanie dla całego naszego zespołu.

Drugi warsztat z Dockera - Workshop IQ@SIBB: DOCKER 101 – practical introduction, to pierwsze w historii wydarzenie, które zorganizowaliśmy za granicą. Dzięki naszemu niemieckiemu partnerowi – stowarzyszeniu SIBB e.V., mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztat w samym centrum Berlina.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ponad 20 uczestnikom, za przybycie, aktywność oraz inspirujące dyskusje, mieliśmy okazję przeprowadzić podczas warsztatu.

Dziękujemy również pozostałym uczestnikom – oglądającym naszą relację na żywo online. Mamy nadzieję, że zaprezentowane przez nas treści i praktyczne ćwiczenia były interesujące i przydatne.

Niezmiernie cieszymy się i jednocześnie jesteśmy dumni, że udało nam się sprostać oczekiwaniom niemieckiej publiczności. Organizowanie po raz pierwszy wydarzenia na taką skalę było dla nas także niezwykle ważnym i inspirującym doświadczeniem, które z pewnością wykorzystamy przy okazji kolejnych meetupów.

Już nie możemy doczekać się ponownych okazji do spotkania!

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!