VM.PL

Wspieramy nauczanie online - platforma e-learningowa

/ 31.03.2020
Aktualności
E-learning - nasza odpowiedź na aktualne potrzeby

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, w ostatnim czasie otrzymujemy wiele zapytań ze strony szkół z Polski i Niemiec o nowe rozwiązania wspierające nauczanie online. W odpowiedzi na nie, stworzyliśmy platformę e-learningową opartą na oprogramowaniu Moodle.

Od ponad 15 lat współpracujemy z różnymi szkołami i instytucjami w sektorze edukacji. Opracowaliśmy szereg produktów (m.in. cyfrowe podręczniki, systemy diagnostyczne) dla takich instytucji i wydawców jak: Macmillan, Pearson, Nowa Era (Sanoma Group) czy niemiecki TestDaf Institut. Wspierają one pracę nie tylko nauczycieli, lecz również uczniów i dyrekcji szkół. W między czasie zdobyliśmy też doświadczenie w Moodle, tworząc kompleksowy portal e-learningowy (wraz z kursami) dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego (https://elearning.wzp.pl).

W Polsce 25 marca ze względu na zamknięcie szkół wprowadzono obowiązkowe nauczenie online. W krótkim czasie nauczyciele zostali zmuszeni do realizowania programu nauczania na odległość. Nasz system pozwala wszystkim zaangażowanym osobom uczyć się i pracować efektywnie w tym trudnie czasie i tym samym przezwyciężać kryzys.

W ramach naszych usług oferujemy wdrożenie własnej, kompleksowej platformy e-learningowej, również w języku niemieckim.

Wszystkie szkoły i instytucje poszukujące nowoczesnego rozwiązania i wsparcia w zakresie nauczania online zapraszamy do kontaktu (osoba kontaktowa: Rafał Peno, rafal.peno@vm.pl).

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!