VM.PL

Wydarzenia lata z VM.PL

/ 30.11.2021
Aktualności

Lato 2021 przyniosło sporo firmowych inicjatyw, spotkań i wydarzeń. Zebraliśmy je w jednym miejscu, żeby podsumować ten intensywny i pełen wrażeń czas. Co działo się w minione wakacje w VM.PL? 

Zaczynając od spotkań, zorganizowaliśmy piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Oprócz pracowników VM.PL i ich rodzin, wzięły w nim także udział dzieci z Domu dziecka w Obornikach Śląskich. Na uczestników wydarzenia czekały różne atrakcje, smaczne jedzenie, a zabawy dla najmłodszych prowadzili animatorzy. 


 

Do kolejnych letnich aktywności możemy zaliczyć piknik golfowy czy Boat Office Party – w VM.PL od kilku miesięcy mamy swoją łódkę! Świętowaliśmy w Zazoo Beach Barze, a sporo naszych pracowników (i nie tylko) miało już okazję wybrać się w rejs po Odrze. 


 

Warto również wspomnieć, że nie poszedł na marne aktywnie spędzony czas przerw od pracy. W te wakacje przedstawiciele VM teamu postanowili sprawdzić swoje umiejętności i wybrali się w czerwcu na zawody w tenisa stołowego dla IT w Lublinie. 


 

Wspomnień jest sporo, a jeśli ktoś chciałby zobaczyć chociaż namiastkę, to zachęcamy do obejrzenia relacji z Boat Office Party i do obserwowania nas w social mediach. ? 
 

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!