Newsy

Rozpoczęcie współpracy z niemieckim liderem usług inżynierskich i IT
Z radością informujemy że właśnie podpisaliśmy umowę z FERCHAU Engineering GmbH – największym w Niemczech dostawcą usług inżynierskich i IT dla przemysłu.

Firma z blisko 8,000 pracownikami działającymi w ponad 100 branżach w 90 lokalizacjach w kraju, jest liderem rynku przemysłowego i IT, a także wiodącą firmą w procesach zarządzania talentami. Z niecierpliwością wyczekujemy efektów tej współpracy!

Tworzymy nową jakość robienia zakupów
W ostatnim czasie VM.PL jest aktywny w wielu różnorodnych branżach. Tym razem zaangażowaliśmy się na rynku zakupowym. We wrześniu razem z naszymi partnerami z firmy Advalyze z Berlina ukończyliśmy projekt (w technologii Magento) obejmujący stworzenie touchpointa dla renomowanego producenta bielizny – firmy Zimmerli ze Szwajcarii. Innowacyjne urządzenie, które posiada w pełni interaktywny wyświetlacz dotykowy, obsługuje sklep internetowy producenta. Klienci mają możliwość przeglądania na ekranie wszystkich dostępnych produktów, a następnie złożenia zamówienia i wyboru dogodnej dla nich formy płatności i metody dostarczenia zakupu.

Touchpoint został już zainstalowany w nowo otwartym salonie w Zurychu. W przyszłości urządzenia będą dostępne we wszystkich lokalnych sklepach ZImmerli na świecie. Jeśli nadarzy się okazja, polecamy zaglądnąć do jednego z salonów, aby wypróbować całkiem nową formę robienia zakupów. Tymczasem nasz zespół z niecierpliwością wyczekuje już kolejnych innowacyjnych projektów z niemieckim partnerem.

VM.PL współtworzy wiodącą platformę do testowania j. niemieckiego z instytutem TestDaf
W VM.PL nie tylko mówimy i uczymy się niemieckiego, ale teraz również dzięki naszemu nowemu klientowi - Instytucie TestDaF w Bochum - będziemy mogli tworzyć egzaminy z tego języka. Na początku roku szkolnego rozpoczęliśmy projekt, w którym nasz zespół niemieckojęzycznych programistów (prawdziwych magików) Javy, będzie rozwijać wiodącą platformę internetową do testowania niemieckiego jako języka obcego.

Nasze umiejętności językowe podnoszą się z dnia na dzień (efekt naszej ciężkiej pracy), dlatego mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli rozwinąć taką samą platformę do testowana naszego własnego Deutschkenntnisse*

*Znajomość niemieckiego

Relacja wideo z naszego meetupu z Innogames
Nareszcie jest! Długo oczekiwana relacja wideo z naszego czerwcowego meetupu z Innogames! Wydarzenie odbyło się w Kamienicy pod Aniołami we Wrocławiu.

Dla całego zespołu było to wyjątkowe doświadczenie - mnóstwo profesjonalnej wiedzy połączonej z praktyką i zabawą. Nie możemy doczekać się kolejnych takich spotkań! (Film w języku angielskim).

Nowy projekt C# w Dreznie
Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym dużym projektem. Nasz nowy klient to szybko rozwijająca się firma IT z Drezna tworząca oprogramowanie dla największych fabryk mikroprocesorów na świecie.

Nad projektem pracuje 4 naszych programistów w technologii .NET. Ich główne zadanie to wsparcie niemieckiego zespołu w modyfikacji obecnego rozwiązania. Efektem współpracy ma być poprawa procesu wytwarzania procesorów używanych w najbardziej popularnych markach telefonów komórkowych. Jesteśmy bardzo podekscytowani!

Zagraj na Wroclaw IT Deutsche Meetup razem z Innogames
Czy wiecie jak stworzyć niezawodny backend do gier przeglądarkowych (takich jak Plemiona (Tribal Wars), Forge of Empires czy Grepolis) w które gra wiele milion osób?

W jaki sposób eksperci QA mogą stać się mentorami i prawdziwymi partnerami developerskiego teamu przy tworzeniu procesu automatyzacji pozwalająca społeczności graczy współtworzyć funkcje w grach?

Czy zarezerwowaliście już 13 czerwca w waszych kalendarzach? Jeżeli nie, to jeszcze macie czas, a my byśmy chcieli wam zdradzić już nieco więcej o tym co się będzie działo na naszym Meetupie.

Zapraszamy do malowniczej Kamienicy Pod Aniołami, gdzie będziemy mogli posłuchać prezentacji ekspertów Innogames, a zaraz potem spędzić miło czas popijając piwo i podziwiać zachód słońca z pięknego tarasu.

Program Meetupu:
18:00     Jan-Hendrik Lendholt - Head of Backend Engineering
High Performing Games: InnoGames Toolset für effiziente Backend-Entwicklung
(prezentacja w j. niemieckim)

18:45     Joseph Hill – Senior QA Manager
Why ‘Throwing Over the Fence’ No Longer Cuts It
(prezentacja w j. angielskim)

Q&A + spotkanie integracyjne na tarasie

Dołączcie do naszego Meetupu: https://www.meetup.com/Wro-IT-De-Meetup
Albo do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1691267797570030/
Zabierz chłopaka, zabierz dziewczynę, poznaj sekrety powstawania popularnych gier przeglądarkowych! Spotkaj się z starymi przyjaciółmi i poznaj nowych!

Zaproszenie na targi i konferencje


newsletter templates powered by FreshMail

Projekt w Magento
Z przyjemnością możemy poinformować, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o nową technologię – Magento.

Razem z naszym niemieckim partnerem Advalyze zajmującym się rynkiem eCommerce rozpoczęliśmy pracę w nowym projekcie opartym o ten framework.

The London Book Fair 2017
Już 14-17 marca odbędzie się The London Book Fair. Jak co roku, to ogromne wydarzenie przyciągnie pasjonatów książki z całego świata. Wśród ponad 2000 wystawców znajdą się przedstawiciele wydawnictw, dystrybutorów, autorów, jak również twórców rozwiązań cyfrowych dla tego rynku.

Właśnie w tej ostatniej dziedzinie jesteśmy specjalistami. Jeżeli chcesz zobaczyć najnowsze narzędzia do publikacji elektronicznych i zarządzania wydawnictwem, zapraszamy do spotkania!

Bett 2017, Londyn
24-27 stycznia odwiedziliśmy Bett w Londynie. Bett jest jednym z największych międzynarodowych wydarzeń branży edukacyjnej. Gości światowych ekspertów w tej dziedzinie i jest miejscem, w którym edukacja łączy się z technologią.

Prezentowane są tam nowoczesne rozwiązania wspierające nauczanie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie oprogramowania i technologii edukacyjnych na polskim rynku, więc nie mogło nas tam zabraknąć.

E-Commerce Berlin EXPO, 2 lutego 2017
Zostaliśmy zaproszeni do grona partnerów E-Commerce Berlin EXPO 2017, które odbędą się 2 lutego 2017 roku w Berlinie, gdyż wspieramy niemieckie firmy w zakresie IT-Outsourcingu oraz wytwarzania oprogramowania. Pracujemy na podstawie rozwiniętego przez nas modelu współpracy, który umożliwia nam zarówno skuteczną komunikację i realizację projektów dla naszych klientów.

Expo jest kolejną edycją z sukcesem zorganizowanego wydarzenia z 2016 roku, które zebrało 2000 odwiedzających, 70 wystawców oraz mówców reprezentujących takie przedsiębiorstwa jak Google, Samsung czy Zalando. Wydarzenie oferuje możliwości biznesowe dla całego środowiska e-commerce: począwszy od sprzedawców, aż po platformy, dostawców hostingu, dostawców rozwiązań marketingowych, procesy płatności, a także wiele innych rozwiązań online dla firm.

www.ecommerceberlin.de

Do zobaczenia w Berlinie!

Frankfurt Book Fair, 19-23 października 2016
Miło nam poinformować, że Jakub Orczyk z VM.PL, jako jeden z kluczowych ekspertów na polskim rynku wydawniczym, został zaproszony do podzielenia się swoją wiedzą, jako gość specjalny panelu „SPEAKERS 2016” na konferencji „THE MARKETS – Global Publishing Summit”, która odbędzie się podczas targów książki Frankfurt Book Fair 2016 w dniach 19 -23 października 2016.

Frankfurt Book Fair to jedne z największych targów książki na świecie, które co roku skupiają ponad 7000 wystawców z przeszło 100 krajów i odwiedzane są przez blisko 300 000 gości. Targi Książki we Frankfurcie uważane są za najważniejszą imprezę w międzynarodowym środowisku wydawniczym i multimedialnym. Od lat stanowią najważniejsze forum wymiany doświadczeń ekspertów, kreowania trendów, sprzedaży praw autorskich oraz wymiany kulturowej i handlowej.

www.book-fair.com/en/

Konferencja THE MARKETS – Global Publishing Summit to wspólna inicjatywa Frankfurt Book Fair i Publishing Perspectives, powstała, aby zapewnić globalną perspektywę profesjonalistom z branży wydawniczej, szczególnie zwracając uwagę na nowych dynamicznych i rozwijających się rynkach wydawniczych. Konferencja to poznania najnowszych globalnych trendów wydawniczych, najnowszych modeli biznesowych i wschodzących innowacji, a także możliwość wymiany wiedzy w gronie ekspertów i praktyków oraz partnerów biznesowych.

www.markets2016.com

Connexpo tools 2016, Berlin, 15-16 czerwca 2016
W dniach 15 i 16 czerwca uczestniczyliśmy w „Connexpo tools 2016 – digital. simple. Successful”, organizowanej w ramach Berlin Web Week.

W ramach konferencji odbyły się prezentacje, warsztaty, spotkania i sesje networkingowe.

W ciągu dwóch dni poznaliśmy kilka intersujących rozwiązań usprawniających pracę z klientami i zespołem, a także zarządzanie projektem czy firmą.

Dziękujemy za zaproszenie naszemu niemieckiemu partnerowi SIBB - ICT & Digital Business Association Berlin-Brandenburg.

Kontakt

Członek:

ICT & Digital Business Association Berlin & Brandenburg
Wrocław VM.PL sp. z o.o. ul. T. Kościuszki 82 50-441 Wrocław +48 71 341 76 40 office@vm.pl www.vm.pl
Lublin VM.PL sp. z o.o. ul. 1 Maja 13 20-410 Lublin 81 534 26 66