USŁUGI

Twój projekt, nasz zespół

PROJECT OUTSOURCING

Nasi programiści w Twoim zespole

Team Outsourcing

NASZE USŁUGI

Dysponujemy doświadczonym zespołem programistów gotowym do natychmiastowego uruchomienia Twojego projektu. Można na nas polegać niezależnie od tego czy potrzebujesz pojedynczego developera w celu wsparcia swojej kadry, czy też całego zespołu specjalistów do realizacji dużego przedsięwzięcia.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie technologii, których użyliśmy do stworzenia produktów i projektów dla setek tysięcy użytkowników końcowych. Najważniejsze z nich to: Java, JavaScript, PHP, .NET. Nasi programiści pracują też na najnowszych frameworkach: Angular, Symfony, Laravel i Magento.

Oprócz szybkości i zaangażowania w dostarczanie rozwiązań naszym klientom, oczywiście nie ignorujemy jakości. W rzeczywistości "Quality Matters" to motto, które definiuje nasze podejście do pracy. Mając na uwadze tą dewizę, podczas realizacji projektu, zwracamy szczególną uwagę na tworzenie testów automatycznych oraz zatrudniamy specjalistów Quality Assurance w naszych zespołach Scrumowych.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się naszymi usługami.

TECHNOLOGIE, KTÓRYCH UŻYWAMY

PROJECT OUTSOURCING

Jeśli chcesz stworzyć całkiem nowe oprogramowanie lub zmodyfikować istniejące – jesteśmy tu, aby to zrealizować! Możemy zaoferować Ci zespół developerów posiadający wszystkie wymagane umiejętności. Nasi doświadczeni programiści zawsze skupiają się na udostępnianiu wysokiej jakości treści w jak najkrótszym czasie.

Jak to działa?

  • Jeśli posiadasz jeszcze projektu funkcjonalnego, możemy najpierw opracować go na podstawie Twojej wizji. Dla Twojego spokoju podpisujemy umowy o zachowaniu poufności
  • Następnie organizujemy wyselekcjonowany pod kątem umiejętności i doświadczenia zespół developerów, tak by w jak największym stopniu spełnić wymagania Twojego projektu
  • Dodatkowo możemy zapewnić Product Ownera do zarządzania nad przebiegiem projektu. Będzie przede wszystkim konsultował się z Tobą w ważnych sprawach oraz pilnował dotrzymywania harmonogramu.
  • Podczas realizacji dajemy Ci dostęp do oprogramowania do śledzenia postępu projektu JIRA, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco kontrolować przebieg prac.
  • Na koniec wcielamy w życie wymarzony projekt klienta!

Team Outsourcing

Jeśli Twój projekt został już uruchomiony, ale brakuje Ci developerów – jesteśmy tu, aby Ci pomóc! Niezależnie od powodu – na przykład, kiedy zbliża się termin i potrzebujesz dodatkowego wsparcia, aby ukończyć projekt na czas lub gdy po prostu chciałbyś powiększyć swój zespół, aby zrealizować wymagające zadanie – nasi programiści mogą natychmiast dołączyć do Twojego projektu.

Jak to działa?

  • Najpierw pomagamy Ci wybrać developerów, których umiejętności najlepiej odpowiadają wymogom projektu.
  • Następnie organizujemy spotkanie, abyś mógł lepiej poznać wybranych przez nas programistów i ocenić ich umiejętności.
  • Po zatwierdzeniu, nasi developerzy udadzą się do Twojego biura aby zapoznać się z zespołem i realizowanym projektem. Mogą oni pozostać na miejscu i pracować ramię w ramię tak długo, jak będzie to potrzebne (maksymalnie 1 miesiąc).
  • Następnie będziemy kontynuować wspólną pracę z naszego biura, przy czym zakładamy częstą komunikację za pośrednictwem Skype lub innego wybranego narzędzia.
  • W razie potrzeby, jeśli jakiegoś zadania nie będzie można wykonać zdalnie, nasi developerzy odwiedzą Twoje biuro. Przewidujemy także wizyty w ramach okresowych spotkań zespołu.

Kontakt

Członek:

ICT & Digital Business Association Berlin & Brandenburg
Wrocław vm.pl sp. z o.o. ul. Kościuszki 82 50-441 Wrocław +48 71 341 76 40 office@vm.pl www.vm.pl
Lublin vm.pl sp. z o.o. ul. 1 Maja 13 20-410 Lublin 81 534 26 66