VM.PL
Czytaj więcej

Szczegóły projektu

Kategoria:
Back-end solution
Branża:
Transport i logistyka
Miasto:
Bochum
Model współpracy:
Project Outsourcing
Model płatności:
Time & Materials
Czas trwania projektu:
od październik 2020

Wyzwanie

Nawiązaliśmy naszą współpracę z PICARD otrzymując zlecenie na stworzenie systemu WMS (Warehouse Management System, czyli Magazynowy system informatyczny) wraz z dostępnymi towarami i zamówieniami dla klientów zewnętrznych. Taki system zdecydowania usprawnia procesy logistyczne, zapewnia elastyczność, a co za tym idzie lepsze wyniki jeśli chodzi o wydajność.
Projekty, nad którymi obecnie pracujemy, powstają w oparciu o legacy system klienta, który docelowo ma zostać całkowicie zastąpiony stworzonym przez VM.PL rozwiązaniem.

Aplikacje

PLS Warehouse System
 

Zadanie: Pierwszą aplikacją, którą tworzymy jest PLS Warehouse System. Jest to kompleksowy projekt składający się z wielu części.
Backend - to core systemu zbudowany w oparciu o Spring i architekturę hexagonalną. Jest podzielony na odpowiednie domeny zgodnie z wytycznymi strategicznego DDD.
Web Frontend - to aplikacja angularowa z wykorzystaniem NgRx. Służy do wyświetlania aktualnego statusu zamówień.
Android - to natywna aplikacja mobilna napisana w Kotlinie w oparciu o MVVM i Jetpack Compose. Podział na 3 warstwy - data, domain i presentation pozwala rozdzielić odpowiedzialności i znacząco ułatwia testowanie. Aplikacja służy do kolekcjonowania zamówień, jak również przyjmowania towarów na stan.

Technologie: Spring Boot, Angular, Android, Docker, Kubernetes

Języki programowania: Java 11/17, Typescript/ Javascript, Kotlin


Marketplace
 

Zadanie: Nasz zespół odpowiada również za rozwój platformy oferującej towary wielu dostawców w jednym miejscu. Głównym celem projektu jest integracja stanów magazynowych PICARD oraz dostępnych dostawców, aby możliwe było wyszukiwanie artykułów, które są obecnie dostępne na rynku oraz obsługa procesu sprzedażowego polegająca na automatycznym generowaniu ofert dla klientów.
 
Technologie: Spring, SpringBoot, Angular, Docker, Kubernetes, RabbitMQ

Języki programowania: Java 17, TypeScript

Czas trwania projektu: od czerwca 2021


Sophia
 

Zadanie: Pracujemy nad stworzeniem rozwiązania oferującego SSO (Single Sign-On, czyli logowanie jednokrotne), które umożliwia integrację wszystkich aplikacji dostępnych w PICARD. Końcowi użytkownicy, przy pomocy stworzonego rozwiązania, powinni uzyskać możliwość pracy nad wszystkimi dostępnymi procesami logując się wyłącznie do Sophia. 

Technologie: Spring, SpringBoot, Angular, Docker, Kubernetes, FusionAuth

Języki programowania: Java 17, TypeScript

Czas trwania projektu: od sierpnia 2021Projekt i współpraca z PICARD bardzo dobrze się układają. Nasze działania obejmują wiele obszarów i rozrastają się, co mamy nadzieję, przyniesie satysfakcjonujące dla klienta efekty. W połowie lutego 2022 do naszego zespołu dołączył dodatkowy Fullstack Developer.

Technologie

Klient

Międzynarodowa firma Friedrich PICARD GmbH & Co. KG z Bochum zaopatrująca przedsiębiorstwa handlu hurtowego w zakresie łożysk tocznych i techniki liniowej na całym świecie.

Witryna klienta: https://picard.de/en/

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!