02

Modele współpracy

/ Nearshore software engineering

W VM.PL od kilkunastu lat zajmujemy się wsparciem firm z Europy (przede wszystkim niemieckojęzycznej – DACHL) w rozwoju ich narzędzi i systemów informatycznych.

W VM.PL od kilkunastu lat zajmujemy się wsparciem firm z Europy (przede wszystkim niemieckojęzycznej – DACHL) w rozwoju ich narzędzi i systemów informatycznych.

Czytaj więcej
W swojej pracy opieramy się na modelu Nearshoring - aktualnie najbardziej optymalnym i atrakcyjnym pod wieloma względami rodzajem Outsourcingu. W tym podejściu łączymy częstą lokalną obecność u naszych partnerów wraz z regularną komunikacją we wiodącym języku projektu.

Posiadamy doświadczone, wysoko wykwalifikowane zespoły specjalistów IT. Mogą oni dołączyć do Twojego zespołu, aby pomóc Ci rozwinąć Twój obecny projekt lub też podjąć się całkiem nowego. Oprócz zapewniania dedykowanych zespołów IT, możemy podjąć się również kompleksowej realizacji projektu w oparciu o dokumentację. Nasi specjaliści są w stanie w krótkim czasie zdefiniować Twoje oczekiwania i dostarczyć oprogramowanie z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Poznaj korzyści i zasady współpracy z nami w Nearhoring - naszym najbardziej optymalnym i atrakcyjnym modelu, w którym mamy blisko 95% skuteczności działania i bogate doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim.

Dlaczego Nearshoring
do Polski?

W wielu znaczących rankingach Polska przoduje jako najbardziej atrakcyjny kraj w Europie do Outsourcingu usług IT. Ma na to wpływ kilka czynników, m.in.:

map_nearshoring

Dynamiczny rozwój

Dynamiczny rozwój sektora IT w ostatnich latach (wzrost przychodów średnio o 5% w skali roku).

Światowa czołówka

Wysoko wykwalifikowani, uważani za jednych z najlepszych na świecie programiści (3 miejsce w rankingu HackerRank, 2016).

Rosnący rynek pracy

Duża liczba absolwentów szkół wyższych kończących kierunki informatyczne.

Bezpieczeństwo

Członek UE - restrykcyjne przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych.

Znajomość języków

Powszechna znajomość języków obcych (angielskiego i niemieckiego).

Lokalizacja

Położenie - w centralnej części Europy, bliskość i dogodne połączenia do każdego kraju Europy.

Stabilność

Stabilna sytuacja ekonomiczna.

Dlaczego Nearshoring z nami?

W wielu znaczących rankingach Polska przoduje jako najbardziej atrakcyjny kraj
w Europie do Outsourcingu usług IT. Ma na to wpływ kilka czynników, min:

code
Więcej niż development

Powierzone nam prace nad tworzeniem oprogramowania wykonujemy zawsze kompleksowo wraz ze szczególną dbałością o jakość.

Podczas realizacji projektu nigdy nie pomijamy żadnego z jego najważniejszych etapów - od analizy potrzeb i wymagań klienta, poprzez programowanie i testowanie, na wsparciu i utrzymaniu systemu po jego dostarczeniu skończywszy.

Group_974
Doradztwo i konsultacja

W swoich działaniach zawsze staramy się wyjść o krok dalej niż wymaga tego dane zadanie. Nasi wykwalifikowane zespoły IT nie tylko z pełnym zaangażowaniem zrealizują Twój projekt, lecz również chętnie wesprą Cię w dodatkowych obszarach.

Bardzo lubimy dzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem we wdrażaniu nowych narzędzi i metodyk w rozwoju oprogramowania. Na przestrzeni lat wielokrotnie udało nam się usprawnić lub rozwinąć tworzone oprogramowanie wspólnie z naszymi partnerami.

Group_211
Dedykowany zespół specjalistów

Jesteśmy ekspertami w budowaniu dedykowanych zespołów IT, które pracują w sposób przejrzysty i efektywny. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy posiadają wyjątkową wiedzę fachową popartą wieloletnim (+3) doświadczeniem.

Powierzając nam projekt zapewnimy Ci starannie dobrany do Twoich potrzeb zespół. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim umiejętności techniczne i lata doświadczenia programistów, a także znajomość języków obcych.

Group_975
Partnerstwo i długotrwałe relacje

Zdajemy sobie sprawę, że w biznesie kluczowe znaczenie odgrywa zaufanie, dlatego dbamy o bezpośrednie, oparte na partnerstwie relacje z klientem już od pierwszego kontaktu.

Lubimy współpracować z klientami w sposób długotrwały - i oni również. Takie podejście gwarantuje obustronne korzyści i zdecydowanie lepsze rezultaty pracy. Niektórzy z naszych klientów pracują z nami nawet od kilkunastu lat.

pobliska_lokalizacja
Pobliska lokalizacja

Bliskie relacje z naszymi klientami są dla nas najważniejsze, dlatego zawsze jesteśmy w ruchu.

Nasza lokalizacja we Wrocławiu, w centralnej części Europy, blisko granicy z Niemcami umożliwia nam dogodne i szybkie podróżowanie. To sprawia, że możemy bez problemu dotrzeć do naszych partnerów na każdym etapie trwania projektu.

@_vm_pl_35 (6)

"Nasze relacje z klientami trwają wiele lat. Tworzymy zespoły, które bardzo długo pracują ze sobą dzięki temu, że mamy bardzo małą rotację pracowników w firmie.

Przed rozpoczęciem współpracy spędzamy dużo czasu z klientem aby sprawdzić czy nasze wartości i wartości klienta pozwalają na to aby długoletnia współpraca zaowocowała korzyściami dla obu stron."

Łukasz Borzęcki

CEO/CTO, vm.pl