VM.PL
Platforma do kompleksowego zarządzania produkcją w Salesforce
Czytaj więcej

Szczegóły projektu

Kategoria:
Back-end solution, Front-end solution
Branża:
Produkcja / Branża spożywcza
Miasto:
Düsseldorf, Niemcy
Model współpracy:
Team Outsourcing
Model płatności:
Time & Materials
Czas trwania projektu:
maj 2019 - maj 2020

Wyzwanie

Firma mindsquare zajmująca się tworzeniem indywidualnych rozwiązań i doradztwem w środowisku SAP i Salesforce, potrzebowała wsparcia przy dalszym rozwoju jednego z ich trwających projektów.

Projekt dotyczył rozbudowania istniejącej platformy do zarządzania procesem produkcji dla ok 150 osób dla jednego z ich klientów z branży spożywczej.

System miał być rozwijany w oparciu o środowisko Salesforce, a jego celem jest zapewnienie użytkownikom prowadzenia całego procesu w sposób łatwy i efektowny.

Do zrealizowania tego celu, firma poszukiwała doświadczonego programisty Salesforce, który wpasuje się w jej ideę nie tylko pod względem technicznym, ale również mentalnym.

Przebieg

W lutym 2019 zarząd mindsquare zapytał nas o możliwości znalezienia zespołu do projektu o wymaganych przez nich kompetencjach technicznych. Z firmą pozostawaliśmy w kontakcie już od dłuższego czasu, co jakiś czas spotykając się i rozmawiając o nowych szansach na współpracę.

W krótkim czasie od zapytania udało nam się znaleźć pasującego do profilu programistę specjalizującego się w Salesforce, który, jak się okazało sprostał wymaganiom klienta.

Nasz deweloper dołączył do projektu w maju 2019. W początkowym etapie prac nad oprogramowaniem, współtworzył zespół z Project Managerem, konsultantem, a także drugim programistą i architektem ze strony klienta. Po pół roku od momentu rozpoczęcia prac zyskał samodzielność w tworzeniu systemu, pozostając jedynym deweloperem pracującym nad projektem.

Co robimy?

  • Dostosowanie platformy Salesforce do wymagań klienta.
  • Migracja modułów opartych na Salesforce Classic na Salesforce Lightning.
  • Rekomendowanie nowych rozwiązań.

Rezultat

Prace nad projektem zakończyły się w równy rok po rozpoczęciu, czyli w maju 2020 roku. W tym czasie wspólnie z teamem klienta udało nam się przenieść wszystkie moduły ze starej wersji Salesforce Classic do nowej Salesforce Lightning.

Ponadto rozszerzyliśmy istniejącą platformę o nowe funkcjonalności, która wspiera wszystkie szczeble produkcyjne: od fakturowania przez zamówienia, tworzenie produktów i ich cen, po sprzedaż, marketing oraz kontakt z klientem końcowym.

Dzięki tym działaniom mindsquare zyskał platformę, za pomocą której może szybciej reagować, i wchodzić w interakcje ze swoim klientem. To wszystko pozwoli skrócić czas od ofertowania do rzeczywistej sprzedaży.

Od klienta

"VM.PL zrobili więcej niż oczekiwaliśmy. Ich programista wykonał znakomitą pracę, nie tylko od strony technicznej, lecz również osobowej."

Thorsten Winkels
Kierownik Nearshoringu / Menedżer ds. zasobów, mindsquare AG

Technologie

Klient

Firma konsultingowa z siedzibą w Bielefeld, wspierająca swoich klientów w rozwiązywaniu problemów oraz opracowywaniu indywidualnych rozwiązań ITPomagają rozwijać środowisko SAP, jak również wspierają klientów we wszystkich aspektach Salesforce: wdrożeniu, wsparciu, dostosowaniu systemu do własnych potrzeb itd. 

Witryna klienta: https://mindsquare.de/

Programowanie typu full-stack w ramach rozwiązań dla Przemysłu 4.0

Firma Welotec, dostawca nowoczesnych rozwiązań w branży automatyki i komunikacji przemysłowej, chciała zbudować nowy system do zdalnej obsługi technicznej dla operatorów i konstruktorów maszyn przemysłowych.
Zobacz kolejny

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!