VM.PL
W swojej pracy opieramy się na modelu Nearshoring – aktualnie najbardziej optymalnym i atrakcyjnym pod wieloma względami rodzajem Outsourcingu. W tym podejściu łączymy częstą lokalną obecność u naszych partnerów wraz z regularną komunikacją we wiodącym języku projektu.

Posiadamy doświadczone, wysoko wykwalifikowane zespoły specjalistów IT. Mogą oni dołączyć do Twojego zespołu, aby pomóc Ci rozwinąć Twój obecny projekt lub też podjąć się całkiem nowego. Oprócz zapewniania dedykowanych zespołów IT, możemy podjąć się również kompleksowej realizacji projektu w oparciu o dokumentację. Nasi specjaliści są w stanie w krótkim czasie zdefiniować Twoje oczekiwania i dostarczyć oprogramowanie z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Poznaj korzyści i zasady współpracy z nami w Nearhoring – naszym najbardziej optymalnym i atrakcyjnym modelu, w którym mamy blisko 95% skuteczności działania i bogate doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim.

Oto nasze 2 zasadnicze modele, w których możemy współpracować w zależności od Twoich potrzeb.

Dlaczego Nearshoring do Polski?

W wielu znaczących rankingach Polska przoduje jako najbardziej atrakcyjny kraj w Europie do Outsourcingu usług IT. Ma na to wpływ kilka czynników, m.in.:

01

Dynamiczny rozwój


Dynamiczny rozwój sektora IT w ostatnich latach (wzrost przychodów średnio o 5% w skali roku).
02

Światowa czołówka


Wysoko wykwalifikowani, uważani za jednych z najlepszych na świecie programiści (3 miejsce w rankingu HackerRank, 2016).
03

Rosnący rynek pracy


Duża liczba absolwentów szkół wyższych kończących kierunki informatyczne.
04

Bezpieczeństwo


Członek UE – restrykcyjne przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych.
05

Znajomość języków


Powszechna znajomość języków obcych (angielskiego i niemieckiego).
06

Lokalizacja


Położenie – w centralnej części Europy, bliskość i dogodne połączenia do każdego kraju Europy.
07

Stabilność


Stabilna sytuacja ekonomiczna.

Dlaczego Nearshoring z nami?

W ostatnich latach zdobywając z roku na rok coraz większe doświadczenie na rynku europejskim (przede wszystkim niemieckim), staliśmy się ekspertami w realizacji projektów IT w modelu Nearshoring. Poznaj nasze najważniejsze punkty w strategii działania oraz wartości, dzięki którym klienci lubią z nami pracować.

Więcej niż development

Więcej niż development

Powierzone nam prace nad tworzeniem oprogramowania wykonujemy zawsze kompleksowo wraz ze szczególną dbałością o jakość.

Podczas realizacji projektu nigdy nie pomijamy żadnego z jego najważniejszych etapów – od analizy potrzeb i wymagań klienta, poprzez programowanie i testowanie, na wsparciu i utrzymaniu systemu po jego dostarczeniu skończywszy.

Doradztwo i konsultacja

Doradztwo i konsultacja

W swoich działaniach zawsze staramy się wyjść o krok dalej niż wymaga tego dane zadanie. Nasi wykwalifikowane zespoły IT nie tylko z pełnym zaangażowaniem zrealizują Twój projekt, lecz również chętnie wesprą Cię w dodatkowych obszarach.

Bardzo lubimy dzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem we wdrażaniu nowych narzędzi i metodyk w rozwoju oprogramowania. Na przestrzeni lat wielokrotnie udało nam się usprawnić lub rozwinąć tworzone oprogramowanie wspólnie z naszymi partnerami.

Dedykowany zespół specjalistów

Dedykowany zespół specjalistów

Jesteśmy ekspertami w budowaniu dedykowanych zespołów IT, które pracują w sposób przejrzysty i efektywny. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy posiadają wyjątkową wiedzę fachową popartą wieloletnim (+3) doświadczeniem.

Powierzając nam projekt zapewnimy Ci starannie dobrany do Twoich potrzeb zespół. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim umiejętności techniczne i lata doświadczenia programistów, a także znajomość języków obcych.

Partnerstwo i długotrwałe relacje

Partnerstwo i długotrwałe relacje

Zdajemy sobie sprawę, że w biznesie kluczowe znaczenie odgrywa zaufanie, dlatego dbamy o bezpośrednie, oparte na partnerstwie relacje z klientem już od pierwszego kontaktu.

Lubimy współpracować z klientami w sposób długotrwały – i oni również. Takie podejście gwarantuje obustronne korzyści i zdecydowanie lepsze rezultaty pracy. Niektórzy z naszych klientów pracują z nami nawet od kilkunastu lat.

Pobliska lokalizacja

Pobliska lokalizacja

Bliskie relacje z naszymi klientami są dla nas najważniejsze, dlatego zawsze jesteśmy w ruchu.

Nasza lokalizacja we Wrocławiu, w centralnej części Europy, blisko granicy z Niemcami umożliwia nam dogodne i szybkie podróżowanie. To sprawia, że możemy bez problemu dotrzeć do naszych partnerów na każdym etapie trwania projektu.

Łukasz Borzęcki

"Nasze relacje z klientami trwają wiele lat. Tworzymy zespoły, które bardzo długo pracują ze sobą dzięki temu, że mamy bardzo małą rotację pracowników w firmie.

Przed rozpoczęciem współpracy spędzamy dużo czasu z klientem aby sprawdzić czy nasze wartości i wartości klienta pozwalają na to aby długoletnia współpraca zaowocowała korzyściami dla obu stron."

Łukasz Borzęcki
CEO/CTO, VM.PL
Dev Team matters

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!