Dołączamy do austriackiego IT-Cluster

/ 24.01.2021 Aktualności

Nowy Rok, nowe wyzwania!

Właśnie zostaliśmy oficjalnym członkiem kolejnego clustra technologicznego z krajów niemieckojęzycznych. W grudniu 2020 dołączyliśmy do IT-Cluster (ITC) z Austrii, należącego do agencji Business Upper Austria -OÖ Wirtschaftsagentur GmbH. ​Cały czas pozostajemy również członkiem niemieckiego stowarzyszenia SIBB.

IT-Cluster z Austrii jest platformą współpracy w zakresie technologii informatycznych i oprogramowania w Górnej Austrii. Cluster ten jest siecią współpracy dla sektora IT, w szczególności dla branży oprogramowania cyfrowego oraz centrum kompetencji w zakresie digitalizacji we wszystkich sektorach.

Głównymi tematami, którymi się zajmują są bezpieczeństwo informacji, sprzedaż przedsiębiorstwa oraz cyfrowe modele biznesowe. Jako sieć dla branży IT i oprogramowania, ich deklarowanym celem jest zwiększenie konkurencyjności ich firm partnerskich.

Bardzo się cieszymy, że dołączyliśmy do ITC. Jesteśmy przekonani, że pozwoli nam to nawiązać nowe kontakty biznesowe w Austrii, która od lat pozostaje w naszym głównym kręgu zainteresowania. Z niecierpliwością czekamy również na nowe, ciekawe inicjatywy i wydarzenia organizowane przez cluster, w których mamy nadzieję będziemy mogli wkrótce uczestniczyć.

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)