Junior Business Development Manager with German

Sales

WYNAGRODZENIE

  • 6 000 - 7 000 zł brutto/mies. umowa o pracę

LOKALIZACJA

  • Hybrydowo

Do naszego Zespołu Sprzedaży szukamy Junior Business Development Managera.

Do Twoich obowiązków będą należały:

  • działania administracyjne – oczekujemy rzetelności, terminowości, zaangażowania i dbania o szczegóły
  • pomoc w realizowaniu celów sprzedażowych, aby w przyszłości samodzielnie sprzedawać usługi VM.PL – szukamy osoby samodzielnej, zdeterminowanej i konsekwentnej
  • współpraca z wewnętrznymi działami Marketingu, Delivery oraz Rekrutacji – zarówno tu, jak i w kontaktach z Klientami, przyda Ci się umiejętność nawiązywania relacji

VM.PL Software House realizuje usługi na rynku DACH, m.in. dzięki umiejętności posługiwania się językiem niemieckim. Prawie każda osoba, tworząca organizację VM.PL, ma coś wspólnego z naszym zachodnim sąsiadem – urodzili się w Niemczech, spędzili tam kilka lat lub po prostu studiowali germanistykę. Twoja codzienna praca będzie zatem bardzo mocno związana z posługiwaniem się językiem niemieckim

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży, posługujesz się językiem niemieckim, ale brakuje Ci wiedzy technicznej, nie rezygnuj – zaaplikuj! Może to dobry moment na zmianę branży.

Twoje zadania:

  • przygotowanie ofert sprzedaży i prezentacji zgodnie z potrzebami klienta, przy wsparciu ekspertów z działu sprzedaży i delivery
  • aktywne wspieranie działu sprzedaży w zadaniach administracyjnych
  • inicjowanie i udział w spotkaniach sprzedażowych z potencjalnymi klientami, w tym negocjowanie warunków współpracy
  • praca z systemem CRM
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, partnerami i innymi interesariuszami
  • identyfikowanie i analizowanie nowych możliwości biznesowych i prospectingowych
  • pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu strategii biznesowych we współpracy z działem sprzedaży
  • współpraca z wewnętrznymi zespołami marketingu, delivery i rekrutacji w celu dostosowania strategii rozwoju biznesu do celów firmy
  • reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych, konferencjach i spotkaniach networkingowych
  • śledzenie trendów rynkowych, zmian i konkurencyjnego krajobrazu

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • język niemiecki w mowie i piśmie na poziomie min. C1
  • język angielski w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • umiejętność pozyskiwania klientów
  • umiejętność skutecznego badania potrzeb klientów i budowy z nimi długofalowych relacji biznesowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów głównie na rynek DACH

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży IT i sprzedaży usług IT, takich jak: software development, cloud, UX/UI, DevOps, QA
  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, mechatroniki lub germanistyki
  • znajomość systemów CRM
  • znajomość języka francuskiego

Podstawowe informacje:

  1. Lokalizacja: Wrocław lub okolice – praca w systemie hybrydowym
  2. Czas pracy: pełen etat
  3. Godziny pracy: elastyczne
  1. 1
    (rozmowa telefoniczna)

    Rozmowa HR

    Krótka rozmowa z Rekruterem, jest to idealna okazja, aby się poznać i porozmawiać o współpracy. Sprawdzimy również Twoją znajomość języków obcych.
  2. 2
    (online)

    Spotkanie z Managerem działu Sprzedaży

    Rozmowa z Managerem, mająca na celu porównanie oczekiwań i przekazanie informacji o szczegółach potencjalnej współpracy.
  3. 3

    Decyzja & Umowa

    Witamy na pokładzie VM.PL! Tutaj zaczyna się Twoja wspaniała przygoda :)
Rozpoczęcie pracy

Poznaj swojego rekrutera

Katarzyna Solarz

IT Recruiter

LOKALIZACJA

  • Hybrydowo

Apply for Junior Business Development Manager with German

    Information on personal data processing