Kolejna edycja meetupa Docker 101 w Berlinie

/ 13.02.2018 Aktualności

VM.PL na nowym meetupie Workshop @SIBB: Docker 101.

Nie minął jeszcze miesiąc od czasu zorganizowania przez nas ostatniego meetupa, a nasz zespół przygotowuje się już do następnego. Dotrzymując obietnicy, z dumą zapowiadamy NOWY meetup Docker 101!

Tym razem jest to międzynarodowe wydarzenie, a odbędzie się w samym Berlinie. To wszystko dzięki inicjatywie Projektu LOOKOUT (zajmującego się promocją rozwoju współpracy międzynarodowej pomiędzy branżą IT & ICT z regionu stołecznego Berlin a polskimi ośrodkami metropolitalnymi), nadzorowanego przez niemieckie stowarzyszenie SIBB.

Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu Workshop @SIBB: Docker 101 – practical introduction: 21 lutego, w środę o godz. 15:00 w siedzibie SIBB e.V. – ICT & Digital Business Association Berlin & Brandenburg c / o EITCO przy ul. Potsdamer Platz 10, 10785 w Berlinie, które poprowadzi, tak jak poprzednim razem, nasz ekspert Łukasz Urbański.

Na warsztacie mnóstwo teoretycznej i praktycznej wiedzy – czym jest Docker i dlaczego od 2012 r. wciąż zyskuje na popularności, jak może skutecznie wspierać programistów w szybkiej budowie aplikacji oraz w zarządzaniu środowiskiem IT, a także, co najważniejsze, w jaki sposób go używać (ćwiczenia w praktyce). Po zakończeniu właściwej części przewidujemy inspirujące dyskusje na temat samego Dockera oraz ogólnych trendów w branży IT w Polsce, Niemczech i na całym świecie.

Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo, a nagranie udostępnione później wszystkim zainteresowanym. Dodatkowo kod z warsztatu umieścimy w repozytorium.

Zarezerwujcie miejsce już teraz! Więcej informacji oraz rejestracja pod tym linkiem:

https://www.eventbrite.de/e/workshop-iqsibb-docker-101-a-practical-introduction-tickets-42349141422>

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)