5.2

Lokalizacja

/ Znajdziesz nas we Wrocławiu

Wrocław to jedno z czołowych, najszybciej rozwijających się miast branży IT w Polsce. Ponad kilkadziesiąt tysięcy osób znajduje zatrudnienie w branży nowych technologii, a każdego roku tysiące absolwentów kończy wrocławskie uczelnie na kierunkach informatycznych i pokrewnych.

Obok polskich firm swoje siedziby w mieście ma wiele międzynarodowych korporacji, które odgrywają dużą rolę w rozwoju rynku IT.

Dzięki temu mamy doskonały dostęp do wysoko rozwiniętej społeczności kompetentnych developerów. Możemy ich w krótkim czasie rekrutować do naszych zespołów, a tym samym szybko angażować się w nowe projekty.

Czytaj więcej
Group_904

Bliskie relacje z naszymi klientami są dla nas najważniejsze, dlatego często podróżujemy.

Za każdym razem, kiedy nasi partnerzy chcą spotkać się z nami aby porozmawiać osobiście, jesteśmy gotowi udać się do nich – czy to w ramach spotkania biznesowego, czy też zarządzania projektami lub zespołami programistów. W ciągu roku każde z naszych aut robi minimum 80 tyś km!

Centralne położenie w Europie

map_we_are_close

150 km od Niemiec

Wrocław położony jest w samym centrum Europy, zaledwie 150 km od granicy niemieckiej, co pozwala nam dotrzeć samochodem do każdego miasta w Niemczech, a także innych pobliskich krajów.

300 m do dworca głównego

Nasze biuro we Wrocławiu znajduje się też zaledwie 300 m od głównego dworca autobusowego i kolejowego.

Zapewnia to dogodne połączenie komunikacyjne z innymi pobliskimi i nieco dalej położonymi miastami w Polsce i Europie (np. Berlin, Frankfurt, Drezno, Lipsk, Praga).

Dogodne połączenia lotnicze

Dzięki wielu regularnymi niedrogim połączeniom lotniczym możemy szybko i wygodnie dotrzeć też do naszych klientów w dalszych zakątkach Europy.

Z Wrocławia bezpośrednio dolecimy do niemieckich: Frankfurtu nad Menem, Monachium, Dortmundu i Düsseldorfu, a także pozostałych największych miast europejskich m.in. Zurychu, Brukseli, Amsterdamu, Eindhoven, Londynu czy Paryża.

Serdecznie zapraszamy również wszystkich do odwiedzenia nas w naszym biurze w centrum Wrocławia!