2.1

Team outsourcing

/ Wsparcie realizacji projektu – nasi specjaliści dołączą do twojego zespołu

Jeśli Twój projekt został już uruchomiony (lub planujesz uruchomić nowy), ale potrzebujesz powiększyć liczbę członków zespołu, chętnie Ci pomożemy .

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni programiści mogą w krótkim czasie dołączyć do Twojego zespołu, aby wesprzeć jego realizację.

Każdy projekt rozpoczynamy po stronie klienta. Później w trakcie jego trwania dbamy o częste, regularne wizyty u naszych partnerów. Taki model pracy gwarantuje pomyślną realizację nawet najbardziej wymagającego projektu.

Czytaj więcej

Dlaczego Team Outsourcing
z nami?

Group_1011

Dedykowany zespół specjalistów

Do realizacji projektu zapewnimy Ci zespół najlepszych możliwych developerów (umiejętności techniczne, doświadczenie, znajomość języka) spełniających wymagania projektu.

Nie musisz się martwić o dobór zespołu - my zajmiemy się znalezieniem najlepszych możliwych osób.

Group_971

Elastyczność

Podejmując współpracę z nami zapewniamy Ci pełną elastyczność – jesteśmy w stanie zapewnić Ci tylu programistów, ilu potrzebujesz. Mogą oni pracować dla Ciebie tak długo, jak trzeba.

Dzięki temu rozwiązaniu znacznie zwiększysz capacity realizacji swoich projektów.

lokalna_obecnosc

Częsta lokalna obecność

Nasz model pracy opiera się przede wszystkim na częstych wizytach w biurze klienta. Dzięki temu nasz team ma możliwość lepiej wdrożyć się w projekt, poznać jego architekturę, a także poznać się z Twoim zespołem.

Takie rozwiązanie gwarantuje pomyślny przebieg projektu i jego efektywniejsze rezultaty.

Nasz model działania

To w jaki sposób pracujemy zależy od danego projektu i indywidualnych potrzeb klienta. Oto jak standardowo wygląda nasza współpraca z partnerami oparta na modelu Nearshoring. Chociaż nie są to ścisłe reguły postępowania, bardzo lubimy pracować zgodnie z tymi zasadami.

team_office (1)

1. Przed rozpoczęciem

Rozpoznanie potrzeb i specyfikacji projektu

Na początku ustalimy z Tobą w jaki sposób chcesz z nami pracować i które z technik chciałbyś u siebie wdrożyć.

Następnie będziemy starali się jak najlepiej poznać Twoją firmę, członków zespołu oraz sam projekt – wszelkie zależności oraz architekturę i Twoje oczekiwania.

Proces budowania teamu

Przed rozpoczęciem projektu będziesz miał możliwość poznania, kto będzie z Tobą pracował.

Proces budowania przez nas teamu do Twojego projektu trwa średnio od 2 do 4 miesięcy (w zależności od tego jak dużo osób jest potrzebnych). Taki okres daje nam możliwość dokładnej analizy rynku.

Podczas całego procesu koncentrujemy się na sprawdzeniu umiejętności kandydatów, zarówno twardych, jak i miękkich. Dzięki naszym metodom możesz mieć pewność, że do pracy przy Twoim projekcie znajdziemy najlepiej dopasowane do wymagań i specyfiki projektu specjalistów.

Planowanie prac

Po okresie wdrożenia planujemy z klientem, które z wymienionych elementów, w jakiej kolejności oraz kiedy chciałby u siebie wprowadzić.

Jeśli jest taka potrzeba możemy również pomóc we wdrożeniu oraz przeszkoleniu pracowników.

2. Właściwy przebieg pracy nad projektem

wspolne_rozpoczecie_projektu
Wspólne rozpoczęcie projektu

Na czas rozpoczęcia projektu jesteśmy obecni w Twoim biurze. Naszym celem jest osobiste przedstawienie Ci zespołu oraz zapoznanie się z pozostałymi osobami pracującymi nad projektem.

Podczas wizyty nasi programiści zapoznają się również dokładnie ze specyfikacją i dokumentacją projektu.

przeplyw_pracy
Przepływ prac

Nasz typowy przepływ pracy jest przejrzysty. Nasz zespół pracuje nad wszystkimi zadaniami korzystając z Jira lub innego oprogramowania.

Używamy też Git, więc każda linia kodu może zostać przejrzana przez klienta. Code review jest częstą praktyką stosowaną wśród naszego zespołu. W celu wsparcia realizacji projektu możemy również zapewnić Ci Product Ownera.

stala_komunikacja (1)
Stała komunikacja

W celu aktualizacji statusu projektu każdego dnia odbywają się rozmowy (daily calls) z Twoim zespołem. Z reguły komunikujemy się przez Skype, Hangouts lub inny komunikator.

Naszą praktyką jest udostępnienie całemu naszemu zespołowi sali ze stałym łączem wideo.

regularne_spotkania
Regularne spotkania

Wiemy jak ważne we współpracy są bezpośrednie relacje, dlatego już na początku przygotowujemy stały harmonogram wizyt naszego zespołu w Twoim biurze.

Planujemy regularne spotkania przynajmniej raz w miesiącu (zwykle podczas sesji planowania), dzięki czemu praca będzie przebiegać stabilnie i efektywnie.

wizyty_na_żadanie
Wizyty na żądanie

Zdajemy sobie sprawę, że czasami zdalne rozwiązanie problemu nie jest możliwe. W takim przypadku jesteśmy gotowi natychmiast odwiedzić Cię w Twojej siedzibie.

Jesteśmy również otwarci na wizyty w naszym biurze – nasi partnerzy zawsze są mile u nas widziani!

coustumer_manager
Zapewnienie Customer Success Managera

Podczas trwania projektu będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie, dzieląc swoją nabytą przy pracy z dziesiątkami innych klientów wiedzą. Stałe wsparcie zapewni Ci nasz wykwalifikowany Customer Success Manager, który odpowiada za to, aby współpraca między nami była jak najbardziej udana.

Group_597

Oczywiście każdy projekt wymaga nieco innego podejścia, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na dyskusje i ewentualne zmiany w powyższym modelu działań

Najbardziej zależy nam na długotrwałej współpracy i dołożymy wszelkich starań aby sprawdzony zespół pracował z Tobą w niezmienionym kształcie przez wiele lat.

Nasze praktyki

Group_737

Wsparcie w rozwoju projektu

Najważniejsza dla nas jest stabilność projektu i systemu, który rozwijamy.

Jeśli wiemy, że nie jest ona zagrożona, nasi wykwalifikowani specjaliści IT chętnie pomogą Ci również w wyborze i procesie wdrożenia nowych technologii w projekcie.

Wysoka jakość kodu

To co cechuje nasze podejście do pracy to wyjątkowa dbałość o jakość kodu.

Zawsze zwracamy szczególną uwagę na tworzenie testów automatycznych oraz zatrudniamy specjalistów Quality Assurance w naszych zespołach Scrumowych.

Wygodny model płatności

Pracujemy z naszymi partnerami w oparciu o najwygodniejszy i najbardziej elastyczny model płatności Time & Material.

Płacisz tylko za faktycznie przepracowane godziny. My pokrywamy koszty urlopów i nieobecności naszych pracowników.

Długotrwała współpraca

Naszym celem jest zawsze rozwijanie wieloletniej współpracy z naszymi partnerami.

Dzięki takiemu podejściu możemy zbudować dobre, oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z klientem, co z kolei pozytywnie wpływa na przebieg i efektywność pracy nad projektami.

Wieloletnie doświadczenie

W ostatnich latach swojej działalności szczególnie mocno koncentrowaliśmy się na Team Outsourcingu na rynku europejskim (przede wszystkim niemieckim).

Na przestrzeni lat z powodzeniem pomogliśmy za pośrednictwem naszych zespołów rozwinąć projekty IT klientów z różnorodnych branż np.:

Branża

Klienci

01

Edukacja

/ Systemy diagnostyczne, digitalizacja podręczników

02

Automotive

/ Oprogramowanie do zarządzania flotą pojazdów

03

Półprzewodniki

/ Systemy do optymalizacji / zarządzania produkcją / precyzyjnych pomiarów półprzewodników

04

Opieka zdrowotna

05

R&D

06

Przemysł budowlany

07

IT Services & Consulting

08

Fintech

/ Branża finansowa

Dotychczasowe sukcesy i duża efektywność we współpracy z klientami w modelu Team Outsourcing pozwalają nam dynamicznie się rozwijać.

Największą satysfakcję przynosi nam jednak coraz większa liczba pozytywnych recenzji od naszych partnerów, którzy są zadowoleni z pracy z nami w oparciu o te zasady.