VM.PL

Rozszerzenie współpracy z naszym klientem

/ 13.02.2020
Nowe projekty
Całkiem nowy projekt dla naszego klienta

Niedawno rozpoczęliśmy nowy projekt dla firmy Welotec z Laer. Jest to firma, z którą współpracujemy już od dłuższego czasu. Specjalizuje się w rozwijaniu produktów i systemów w dziedzinie komunikacji przemysłowej i automatyzacji.

W ramach naszej współpracy udało nam się już zbudować dla klienta system do zdalnego zarządzania routerami i urządzeniami przemysłowymi. Szczegóły na temat tego projektu opisaliśmy w Case Study.

Dzięki pomyślnym rezultatom dotychczasowej pracy naszego zespołu, Welotec postanowiło rozszerzyć z nami współpracę o całkiem nowy projekt. Tym razem naszym zadaniem jest stworzenie nowej strony internetowej firmy.

W grudniu ubiegłego roku odwiedziliśmy klienta w jego siedzibie i wzięliśmy udział w specjalnych warsztatach. Pozwoliło nam to poznać dokładne potrzeby i założenia projektu. Głównym celem nowej strony jest usprawnienie jej nawigacji oraz większa intuicyjność. Warto dodać, że do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy zaprzyjaźnioną agencję interaktywną mohi.to. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wspólnie realizować nasz cel.

Jak dotąd wykonaliśmy już próbny design, który został zaakceptowany przez klienta. Kolejny etap to przygotowanie makiety całej strony oraz końcowy design graficzny. Mniej więcej w połowie tego roku strona powinna być już gotowa. Nie możemy się doczekać efektu końcowego naszej pracy!

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!